Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

LG GW620


zabaa

Pytanie

Witam, posiadam telefon LG gw620, wgrany jest również na nim cyanogenmod odkąd go kupiłem, wersja cyanogenmoda to 6.1, jądro jakieś openetna 2.6.35.10.. nie moge zrobić hard resetu w żaden sposób możliwy.. wprowadzałem kody i próbowałem dzwonić, ustawienia fabrycznie przywrócić, hard reset przyciskami, nic nie da się zrobić, problemem jest również brak możliwości zrzucenia cokolwiek na niego z komputera poprzez kabel usb.. gdy podłącze telefon do komputera, telefon zaczyna się ładować, lecz nic poza tym zrobić nie moge..

Prosiłbym o jakąś odpowiedź/pomoc ponieważ chciałbym 'ożywić' ten telefon.. Dzięki i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

http://code.google.com/p/openeve/ <-- Jest CM7.1 (android 2.3.7) dla twojego telefonu. Projekt OpenEtna został zawieszony blisko rok temu. Nie warto reanimować starego systemu.

ps. z tego co widzę to chiny wzięły się za kontynuację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widziałem tą stronę, lecz nie jest napisane na niej co można zrobić w takiej sytuacji.. Bo chodzi mi o całkowite wyczyszczenie telefonu, aby wgrać nowego softa np. bo chce się pozbyć cyanogenmoda ;p

Także jeśli miałbyś jakiś pomysł jak moge go reflashnąć prosiłbym o pomoc, bo przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomaga, telefon dalej w tym samym miejscu tkwi, napomniałem też o braku wykrycia telefonu na kompie po podłączeniu (jest ten dźwięk systemowy, że zostało coś podłączone) lecz na tym sprawa się kończy...

Dzięki i Pozdrawiam, Kamil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do wykrywania telefonu to potrzebne sa sterowniki lub aplikacja (wszystko powinno byc dostepne na stronie producenta lub w zalaczonej plycie). Co do ustawien fabrycznych, to jak wspomniales rom jest stary i pewnie nie dopracowany (moze ta opcja nie dziala). Co natomiast do pozbycia sie CMa to proponuje stockowe oprogramowanie - te rzekomo jest najbardziej stabilne.

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, jakoś doszedłem do tego, że go łącze, program go rozpoznaje, chce zainstalować mi na nim aktualizacje, sprawdza czy dobrze podłączony, a tu nagle pisze 'odłącz telefon od usb, wyjmij baterie, wsadź z powrotem, podłącz telefon i uruchom go w trybie awaryjnym', lecz nie posiadam takiego trybu, bo gdy próbuje tak zrobić telefon zwyczajnie zaczyna się ładować :D Także bonus za bonusem, jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W trybie awaryjnym?? Może w trybie recovery??

Najczęściej jest to kombinacja klawiszy munu, volume i power. Ale wgrywając CWM (root wymagany) można wejźć do recowery przez program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lecz problem jest taki, że wcześniej było sobie jakieś tam konto google, zrobiłem drugie swoje, lecz nie moge zamienić głównego konta, ani go usunać, przez co nie moge ściągnąc tej aplikacji.. problem za problemem, chyba telefon poleci o ściane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co ma konto google do aplikacji?? Jak jest root to mozesz dograc ja sobie :)

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobrze, ściągnąłem ten programik, lecz bonusem nadal jest to, ze nie moge usunąć cyanogenmoda, ani zaaktualizować systemu, bo musze wyciągnąć bateria, wsadzić i włączyć tryb jakiś, którego nie moge w żaden sposób włączyć.. programem próbowałem włączyć tryb 'recover' lecz nic to nie dało, telefon się resetował i zostawał na ładowaniu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A wgrales recovery??

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wybacz moją nieobecność, ale byłem poza zasięgiem chwilowo.. No więc wgrałem to co pisałeś powyżej, lecz nadal gdy resetuje telefon programem aby był w trybie recovery, telefon zostaje w stanie ładowania, nic więcej nie zrobi, poki nie nacisne przycisku 'power' .. wtedy następuje normalne uruchomienie się telefonu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wgranie recowery nie oznacza wgrania trybu recowery. Pierwsza zakladka instaluje w/w tryb. Do tego potrzebny jest root. Jezeli go nie ma to to nie bedzie tryb zainstalowany.

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co dokładnie chcesz wiedzieć?

Root to prawo administratora - czyli możesz zrobić wszystko z telefonem. Dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ale co robisz? Bo nie wiem co ty robisz, co próbujesz wgrać i w jaki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No chce flashnąć telefon, żadnym sposobem mi nie chce tego zrobić.. Wpisywanie kodów, wciskanie klawiszy do flashowania, telefonu nie podłacze do usb tak, aby go wykryło bym mógł wejść w niego, więc już sam nie wiem co mam robić, a telefonu wyrzucić mi szkoda ;p Nie moge również update zrobić cyanogenmoda, ponieważ wyskakuje, że wykonał nieprawidłową operacje i zamyka mi odrazu okno z nim..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety nic nie przeflashujesz bo nie ma CMa na twój telefon. Niestety możesz przeflashować jedynie na stocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na xda nie znalazlem zadnej informacji na temat twojego telefonu. Co za tym idzie nie wiem jak zainstalowac i przede wszystkim skad go pobrac.

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To mówisz, że lipa z tym telefonem straszna ;s Nie wiem, najchętniej to bym się zamienił nim za jakiś starszy telefon bez androida i pierdzielić, bo to telefon i tak 'roboczy' ;p Nic, pewnie poszukam coś gdzies jeszcze może do czegoś dojde, wtedu tu napisze, może komuś się to kiedyś przyda ;p Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma sprawy. Jak byś miał znany ale niszowy model byłoby łatwiej. np wildfire S - tani a jest do niego mega dużo romów i modyfikacji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.

Może na tym forum uda mi się znaleźć rozwiązanie problemu z LG GW620. Telefon jak widzę jest z Vodafone. Nie ma języka polskiego (o dziwo tylko angielski i koreański) i firma LG stwierdziła, że by był polski trzeba...wymienić płytę główną. Chciałem go zrootować, ale żadna metoda nie działa:

-SuperOneClick v2.3.3 i v2.1.1

-Megatron Windows

-Universal Androot

-Unlock Root

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności