Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[GT-5830i]Wgrałem zły CWM po czym telefon zawiesza się na logo Samsunga.


ZielonyTheGame

Pytanie

Witam.

Mam taki problem postanowiłem ulepszyć komórkę ponieważ uznałem że obecny android którego posiadałem to czysto mówiąc badziewie.

Więc postanowiłem wgrać CM 10.2 więcej info o moich perypetiach z CM 10.2 na tym temacie:http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/2525-galaxy-ace-cm-102-eror-bad/   ;)

Długo przed założeniem tego tematu szukałem informacji i poradników na temat rootów i CWMa znalazłem temat z którego pobrałem i CWM i Root instaluje instalacja przebiegła pomyślnie jednak zaraz po tym zorientowałem się że pobrałem roota i CWM dla Gt5830 bez i na końcu odpalam telefon i zacina się na logu samsunga. :wacko:

Postanowiłem się tym nie przejmować i natychmiast znalazłem roota i CWMa dla mojego telefonu wgrał się pomyślnie jednak CWM którego mam działa tak jak by na jedno włączenie czyli raz go zainstaluje a przy następnym uruchomieniu Recorvery muszę go instalować jeszcze raz.

Po przebyciu perypetji z tematu wyżej odpalam komórkę z zainstalowanym CM9 jednak nic telefon zawiesił się na logu Samsunga.

 

 

 

Proszę was bardzo o pomoc!! W tej sprawie. :(

Root oraz CWM pochodzą z tego tematu:                                                                                                 http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1955-galaxy-ace-s5830i-root-i-cwm-clockworkmod-recovery/  ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Już rozwiązałem problem dzisiaj rano.

Telefon zastygał na logu Galaxy.

Więć uruchomiłem CMW i podłączyłem telefon przez USB.

Uruchomiłem odina i wgrałem stokowy rom.

Po tym zabiegu telefon śmiga.

Chyba teraz bd próbował wgrywać romy przez odina.

bo przez cmw recovery stale miałem błędy "status 7 albo status 0.

Oczywiście kasując linijkę sprawdzającą urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

custom romów nie da się wgrywać przez odina.

Widać, że nie masz doświadczenia w Andku.

A CWM - Clockwork Mod Recovery.. ma znaczenie w przypadku romów na bazie Kit Kat.

Jest inny log instalacji,co skutkuje błędem "7" dla starszych wersji CWM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności