Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Ace 2] Pierwsza instalacja CyanogenMod obawy


bojka222

Pytanie

Witam . Od około tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem tego telefonu . Czytałem trochę o sofcie cyanogen i podobno telefon działa na nim o wiele szybciej . Stąd chciałbym zdać kilka pytań . 

 

1.Wszystkie funkcje działają prawidłowo (smsy,internet,itp.) na cyanogen modzie

2.Jest jakieś prawdopodobieństwo, że telefon zostanie uszkodzony przy instalacji softu

3.Da się to zrobić bez kabla usb .

 

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi , życzę miłej nocy i pozdrawia . Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 

 

''PS.Wyczytałem, że przed instalacją tego CWM trzeba zrobić full wipe czyli wyczyścić cały telefon , ale ja się obawiam, że wyczyszczę wszystko i wtedy nie zadziała dalej .''

 

 

Niech mi ktoś powie  czy to prawda bo ja tego nie robiłem O.o ? Może dlatego mi nie działało nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra nie będę cudował nie da się to się nie da . Prawdą jest że telefon działa wolniej na 4.4.1 niż na 2.3.6 ? Bo przeglądałem i takie opinie są . Chciałbym zaktualizować soft przez Samsung Kies może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zaktualizowałem system do 4.1.2 i działa bardzo słabo . Telefon się wiesza,chodzi 100% wolniej niż na 2.3.6 . Zobaczyłem teraz że mam inne recovery więc może na nim będzie działała instalacja rootu i softu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra zainstalowałem 11 i jest mega ! Pierwszy raz widzę żeby telefon tak śmigał . Z gappsami miałem problem ale pobrałem inne i wszystko śmiga jak najbardziej . POLECAM :)

 

PS.Czemu nie mam kontaktów tych które miałem na karcie SIM i jak mogę dodać następne puplity bo w menu i na puplicie mam po 2

 I pojeawił się kolejny problem którego wcześniej nie zauważałem . Nie mogłem znaleźć kontaktów ponieważ telefon nie wykrywa karty sim teraz... Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pogrzeb w ustawieniach w Kontaktach (powinna być opcja widoczności karty sim) - ja trzymam kontakty na g-mailu i nie mam z tym problemów.

 

Pulpity się dają same.. jak dasz np widget... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności