Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S Advance] Zbyt mało pamięci wewnętrznej, mimo małej zajętości


Evlin

Pytanie

hej

mam dość uciążliwy problem z pamięcią wewnętrzną w telefonie, a mianowicie jakiś miesiąc temu wyskoczyło mi powiadomienie ze za mało pamięci i niektóre aplikacje przestały działać. Udało mi się zwolnić trochę pamięci przenosząc wszystkie aplikacje na kartę sd (wszystkie, które się dało) - za pomocą aplikacji Link2SD, następnie za pomocą apki SD Maid wywaliłam pozostałości po byłych apkach, wyczyściłam pamieć podręczną, a wszystkie zbędne aplikacje wywaliłam z tel. i usunęłam prawie wszystkie multimedia - problem: BRAK OCZEKIWANEGO EFEKTU

tel. pokazuje mi następujące dane

Całkowita pojemność :1,97 GB
Wolne: 190 MB
Aplikacje (dane aplikacji i multimedia): 333 MB
Dane w pamięci podręcznej (0,94 MB)


i pytanie: czy ktoś wie co może mi zżerać pamieć?? bo już nie mam pomysłu, co jeszcze mogę zrobić i gdzie tkwi problem?

Jeśli ktoś miał podobną sytuację, udało mu się ją rozwiązać, cokolwiek, to proszę dać znać. 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Reszte pamięci używa system Android.
Możesz jeszcze usunąć zwartość folderu Android: wejdź w przeglądarkę plików -> SDcard -> Android

Ale uważaj bo tam są pliki od aplikacji, usuwaj tylko pliki od odinstalowanych aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

System zajmowałby aż tyle pamięci?

Problemu nie udało mi się do końca rozwiązać, ale chłopaki ze społeczności <ciach> na google+ podesłali mi 2 dobre aplikacje, podsyłam ich nazwy, jakby komuś trafił się podobny problem

1. Storage Analyser - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.levelokment.storageanalyser
2. System Cleanup - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SystemCleanup.Inteks.org

Pomagają w diagnozie

Edytowane przez PeliKan
zgadnij..
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widocznie telefon, tą pamięć którą ma do zapisu... tylko ją traktuje. Tak były tworzone te pierwsze systemy.

Kiedyś aplikacje ważyły max 10 mb, a teraz min 40 mb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności