Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Ace 2] Brak recovery e3 ?


Patryk Szkudlarek

Pytanie

Witajcie

Posiadałem android'a 2.3.6 brandowanego przez producenta, wgrałem wiec oficjalny rom przez ODIN'a i było wszystko ok, zrootowałem przez recovery, było ok, następnie pobrałem CWM 6 i tu zaczęły się schody, ponieważ teraz nie mam żadnego recovery, nie wchodzi mi recovery, tylko jest napis modelu i po tym czarny ekran i ratuje tylko wyjecie baterii, sam telefon działa, co mam zrobić, by przywrócić recovery e3 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Roota już nie mam, bo wgrałem ponownie przez odina Stockowego JB. A co do uruchamiania to on wgl się nie uruchamia, tylko pokazuja się napisy Samsung Galaxy Ace tak przez chwilę, później jest czarny ekran i czekam i czekam i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to zrób root-a.

Zainstaluj terminal emulator, odpal go i wpisz:

 

su [enter]

zapyta o uprawnienia SU - przyznaj je

znów wpisz :

su [enter]

reboot recovery [enter]

 

Winno przenieść cię go stockowego recovery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale pytanie jak ja mam zrobić roota, jak ja nie mam żadnego recovery ? 

 

Nie wiem jak ja to zrobiłem, ale wrócił, moze przez to, ze po prostu cały system siadł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie zrozumiałeś mnie, mi wgl nie wchodziło do trybu recovery, nic a nic nie ruszało, teraz już jest i mam roota, i flashować paczkę z cwm ? 

 

I gdy wgrywam update cwm to przez chwile się jakieś pliki ładują i znika cały ekran i jest czarny i nic się nie dzieje

 

po wgraniu update znow brak recovery, my goooood ;( 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

telefon działa normalnie, tylko brak tego recovery, albo może brak możliwości zainstalowania recovery mnie dobija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mam pewien sposób...

http://androidos.webig.pl/poradniki/samsung-galaxy-ace-2-unbrick-przywrocenie-w-dzialaniu-systemu/

Ten sposób wgrywa doszczętnie wszystko w telefonie. Wraz z Recovery i bootloader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie padło Pytanie czy bootloadera masz odblokowanego? Wymagany jest do wgrania CWM.

 

Poza Tym - jesli masz + masz plik img z recovery + masz zaisntalowane sterowniki adb na komputerze możesz spróbować podłączyć go w trybie fastboot  i w cmd wykonać taką oto komendę

fastboot flash recovery plik_recovery.img

jeśli nie zadziała - błąd leży po stronie pliku z recovery bądź bootloadera. Nie ma siły żeby tą metodą nie przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie, ja zapomniałem o bootloaderze bo skoro samsung nie blokuje bootloadera, to cwm powinien się wgrać, a cwm nie chce się wgrać, a próbowałem wgrywać przez update, przez odin'a i nic nie szło, próbowałem wgrać nawet TWRP, dalej ten sam skutek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc problem rozwiązałem sam, problemem było to, że przed wgraniem cwm nie zrobiłem full wipe. Po tym zabiegu wszystko się dobrze wczytało a dalej już szło z górki. Dziękuje za pomoc i za zaangażowanie, czasami szukamy problemów zbyt daleko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności