Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S i9000] Bardzo wolna prędkość internetu mobilnego


Gość rafalovy

Pytanie

Gość rafalovy

Witam, dzisiaj właśnie zainstalowałem ROMa Cyan 11 (2014-05-15-nightly) z ROMa 10.1 ponieważ irytowały mnie już utraty zasięgu po wyjechaniu za miasto w którym mieszkam, kompletnie nic nie pomagało, więc postanowiłem zmienić ROM na nowszy. Wszystko zainstalowałem zgodnie z instrukcją, ROM się zainstalował, wszystko chodzi jak powinno, tego czy zasięgu nie gubi jeszcze nie sprawdzałem bo nie miałem okazji wyjechać za miasto, ale co zauważyłem to to że prędkość pobierania i wysyłania przy korzystaniu z pakietu mobilnego internetu spadła do 0.3 up i down, przy pełnym zasięgu 3g...

Nie ukrywam że jestem już lekko zdenerwowany, testowałem inną, nową kartę playa z ogromnym pakietem internetu i prędkość jest taka sama. Na swojej karcie również z playa mam do wykorzystania jeszcze 1,3gb neta więc to nie wina pakietu. Coś ewidentnie jest nie tak albo z moim telefonem albo z softem który posiadam. Bardzo, ale to bardzo proszę o pomoc bo często i aktywnie korzystam z mobilnego Internetu a w tej chwili jest on kompletnie nie do używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość rafalovy
Wgrałem już nie pamiętam który, prawdopodobnie 3 modem (ale musicie popróbować wszystkie jak nie będzie działać)
i prędkość neta podskoczyła do 4,16mb i 0,44mb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A wina zasięgu w Play ?

 

Nie ukrywam że jestem już lekko zdenerwowany, testowałem inną, nową kartę playa z ogromnym pakietem internetu i prędkość jest taka sama. Na swojej karcie również z playa mam do wykorzystania jeszcze 1,3gb neta więc to nie wina pakietu.

 

No to nie jest wina telefonu raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość rafalovy

na jakie pasmo zmienic?


również dzisiaj pokombinowałem w ustawieniach, i nie ważne czy ustawie sieć 2g, 3g, automatyczną, bawiłem się w ustawieniach pod kodem serwisowym i na wszystkich tych ustawieniach prędkość pobierania wynosci mniej więcej 300 kilo bitów na sek, czyli ok 40 kilo bajtów na sekunde. Żałosna prędkość....

Nawet zmieniłem rom na jeszcze inny, na 10,2 i dalej tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności