Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S3] Problem z wgraniem CWM


wariat_wawa

Pytanie

Witam wszystkich. Mam problem z zainstalowaniem CWM na S3. Obecna wersja androida 4.3. Uruchamiam samsunga w trybie bootloadera włączam odina wszystko wygląda dobrze port itd wybieram obraz CWM (próbowałem philz_touch_6.07.9-i9300.tar.md5; CWM_6.0.4.7_Touch_GT-I9300) i po instalacji telefon się restartuje wygląda teoretycznie ok. Natomiast po próbie wejścia do CWM meni wyświetla się chyba standardowy ekran z obrazkiem robocika na plecach i podpisem błąd. Mogę wybrać z opcji restart, kasowanie danych itd. Wygląda na to CWM się nie instaluje natomiast licznik flashowań się podbija. Odin 3.07

 

Pomocy oryginalne oprogramowanie jest niedoniesienia wolne i bateria znika w oczach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kolego jak wgrywasz ten philz to

W odinie odznacz autoreboot

Jak się wgra Recovery to wyjmij baterię i od razu uruchom go w trybie recvoery. NIE daj mi się zrestartować 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Udało się, dziękuję bardzo w żadnej instrukcji ani filmie na youtube nie znalazłem tego triku. Powiedz mi proszę jeszcze przed wgraniem Romu nowego mam wybrać opcję wipe data factrory reset czy tą drugą clean for new rom? I czy powinienem instalować jakiś nowy kernel? Mam do tego wątpliwości bo miejscami znajduje sprzeczne informacje ale soft chyba zawiera sam w sobie kernel jak i root prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja taki sam miałem problem z tym philzem dlatego ci to napsiałem:)

 

Wybierz wszelkie wipe

Nawet te clean rom, ten philz ma troche inne opcje.

advanced/wipe dalvil cache również 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności