Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Ace] Problem z instalacją recovery oraz romu


lasyk100

Pytanie

Witam mam problem. Posiadam Ace 5830i. I mam z nim same problemy. Usiłuje wgrać rom ale nic kompletnie nic nie działa. Wgranie cwm działa do ponownego restartu telefonu. Za każdym razem pojawia się oryginalne i muszę cwm instalować od nowa. A jak próbuję instalować rom zaraz po instalacji cwm to mam "error 7" szukam, kombinuje czytam i nic nie mogę znaleźć. Może ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Recovery z pewnością dobre przecież wziąłem je z tego forum. Instaluje się ono bez problemu i działa ale po restarcie wraca do standardowego. Za każdym razem musze instalować na nowo. Poza tym błąd ten dotyczy sytuacji przy próby instalacji romu 10.2 cyanogenmod również zawartego w dziale o galaxy ace. I sorry nie error 7 tylko status 7. Naprawdę brak mi pomysłu na ten telefon. A może po prostu rom 10.2 na "i" nie działa i musze zainstalować starszy?

Wysłane z mojego SAMURAI10(QuadCore)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki kolego myślałem ze nie istnieje jeszcze stabilna wersja do mojego telefonu :) a czy masz jakiś magiczny środek na resetujacy się za każdym razem cwm? Ile razy bym go nie zainstalował to po każdym ponownym wejściu jest stock i musze wgrywać na nowo.

Wysłane z mojego SAMURAI10(QuadCore)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przy probie instalacji mam taki komunikat


"Finding update package...
Opening update package...
Installing update...
E:Error in /mnt/sdcard/cm-10.0.0-galaxysmtd.zip (Status 0)
Installation aborted"

Przed próbą instalacji zrobiłem

  • Wipe data/factory reset
  • Format /System
    I jeszcze dalvik

    Teraz stoi na 1 ekranie z modelem telefonu i sie wlaczyc nie chce ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a skąd go wziąć? |W wątku na xda nigdzie takowego nie widzę.

Panowie pomóżcie. Jestem juz o krok od wgrania romu. Mam roota, cwm i odpowiedni soft i ten błąd o którym napisałem. Przyznam się bez bicia ze nie znam angielskiego na tyle dobrze by zrozumieć o czym piszą na xd a a może jest coś co jeszcze musze zrobić. Będę wdzięczny za waszą pomoc i zainteresowanie :l

Wysłane z mojego SAMURAI10(QuadCore)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności