Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Desire S] Telefon ciągle się restartuje - Co robić ?


Gość Remix

Pytanie

Wgrałem CM 11, wszystko było ok pare dni, na wieczór wsadziłem go do ładowania, rano odłączyłęm i zaczął się samoczynnie restartować, restart dochodzi do menu, mogę nawet w nim chwile być, lecz mija momentkrótszy lub dłuższy i telefon znowu robi restart, nie jestem wstanie nawet wejść do recovery gdyż w tym czasie gdy próbuje tel też robi restart. Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

podłącz trybem fastboot do komputera i zmień kernel (np wgraj z paczki od CM 10 lub od czegoś innego)

następnie wyjmij kartę włóż do innego telefonu lub specjalnego przenośnika i wgraj dany rom na kernel który wgrałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem, że są święta itp ale boje się, że stało mi sie coś z tel, mógłbym prosić o instrukcje jak to zrobić krok po kroku ? Bo ja nie za bardzo ogarniam w tych sprawach, świeżo wgrałem CM 11 poraz pierwszy raz w życiu.A co by sie stało jak bym zrobił factory reset z poziomu bootloadera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

proste po postu instalujesz na nowo wszystko.

oczywiście telefon będzie zresetowany

tu masz poradnik do CM 7 do twojego tel. instaluje się go dokładnie tak samo jak każdy inny CM

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1181-htc-desire-s-cyanogenmod-101-nieoficjalny/

a tutaj masz bardziej rozbudowaną instalację (to jest na xperia neo v):

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/42-xperia-neo-instalacja-cyanogenmod-7/

i polecam przestudiować:

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum/339-dla-zielonych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I co teraz, jeśli to przez procka ? Tak jak pisałem, w menu chwilę mi działa też, po odblokowaniu karty pinem i tel chwię się w nim poruszam i restart. Próba wejścia do recovery to natychmiastowy restart..., jeśli po włączeniu tel nic nie dotykam to też restart jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U ciebie to faktycznie może być zły kernel..
Ale prędzej Ci telefon działał.

 

To być może wina jakiejś aplikacji... Nie bawiłeś się czymś ? Modułami, modami ?


Ale CM 11 wymaga 4EXT Recovery ... czytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to wiemy czemu tak sie stało.

To teraz uruchom go w trybie odzysku i po prostu wykonaj pełne wipe.

Wgraj rom jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładniej o co chodzi z tym trybem odzysku ? Chodzi o recovery ? Bo ja mam taki problem, że nie mogę wejść w tryb recovery gdyż tel automatycznie mi się restartuje, tylko przy normalnym uruchomieniu chwilę działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tryb recovery powinien wejść bez względu na takie anomalia.

Spróbuj je włączyć .

 

Wyjmij baterię na 30 sek i w tedy atakuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyciągnąłem baterie na minute, wlożyłem, szybko włączyłem bootloader, potem uruchomiłem recovery, i pojawia się logo TWRP i telefon od razu się restartuje, ładuje się system (CM) po tym normalnie, oczywiście załaduje się cały, i za chwilkę ponownie restart i tak ciągle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogę wgrać czysty stock bez zmieniania radia, hboot itp ?

 

Z moim tel było dużo bawienia bo musiałem się bawić jeszcze w downgrade:

 

 

 

Jeśli będę miał stocka, to będę musiał wszystko powtarzać od nowa ?

Edytowane przez NeoCM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wierzę, ale naprawiłem... jeszcze raz wgrałem boot.img z CM 11, po tym od razu zmieniłem recovery z TWRP na CVM i jak się okazało ZADZIAŁAŁO,  z kompa na moją sd wgrałem szybko backup wykonany innej modyfikacji fallout v5 który miałem na 1 test, zrobiłem restore i działa elegancko :) Telefon się nie restartuje. UFFF Może komuś się przyda taka informacja, by od razu nie rezgywnować i próbować wszystkich możliwośći w tym zmiana recovery nawet na inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności