Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Note N7000] CyanogenMod 11 - Oficjalny wątek!


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[Note N7000] CyanogenMod 11 - Oficjalny wątek!

 

Jest to oficjalny wątek dla Galaxy Note.
CyanogenMod 11 wersji stable (snapshoot) i nightly

 

Wymagania:

  • ROOT
  • Najlepiej czysty STOCK!!!!
  • CWM 6.0.4.X lub TWRP 2.7.0.X

Robisz to na własne ryzyko!!! Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy!! 

 

pobierz.png

ROM: http://download.cyanogenmod.org/?device=n7000

Gapps: http://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps

 

post-7223-0-48245700-1397379050_thumb.jp

 

Lista zmian: 

 

 

 
20140220 : * Nightlies start rolling out from CyanogenMod Jenkins. frantisheq builds: * Updated to latest CyanogenMod sources. BETA7 20131222: * Updated to latest CyanogenMod sources. BETA6 20131118: * Fixed Videorecording. BETA5 20131115: * Fixed Root on ART. * Selinux on permissive mode. * Lockscreen statusbar transparent (thanks to chasmodo). BETA4 20131115: * Fixed Brightness and AutoBrightness. BETA3 20131114: * Fixed CWM Recovery. * Fixed libsensors. BETA2 20131114: * Fixed Battery broken. BETA1 20131113: * First Beta Release. * Using stock CM kernel.

 

instrukcja.png

  1. Pobieramy ROM i Gapps
  2. Wrzucamy pliki na kartę pamięci
  3. Włączamy tryb recovery (wersja 6.0.4.X)
  4. Wykonujemy kopię bezpieczeństwa
  5. Wykonujemy kolejno pełne WIPE systemu
  6. Instalujemy ROM
  7. Następnie Gapps
  8. Reboot

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie znalazłem jedynie programy do rysowania a mi chodzi o wykożystanie przycisku.


Czyli jedyną możliwością jest na przeżucenie się na coś opartego o stocka? a polecacie jakiś dobry sofcik? Bo podobno jest jakkiś ROM który daje takie możliwośći jak Note 2(chodzi o S-Pen'a), i otrzymujemy Note 2 z gorszą specyfikacją, tylko właśn ie ne mogę niczego takiego znaleźć. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

chciałbym wgrać sobie taki romm, ale nie bardzo rozumiem co to są gappsy oraz  CWM 6.0.4.X lub TWRP 2.7.0.X. kiedyś na milestone wrzuciłem tylko na sd wszedłem w recovery i poszło, a tu jakieś kombinacje:( poradniki są strasznie nie czytelne jest ich masa każdy mówi co innego, albo jakiś sposób już jest nie ważny, pomóżcie


skąd wiedzieć jaki mam tryb recovery? i w jaki sposób wykonać kopię bezpieczeństwa?

  1. Włączamy tryb recovery (wersja 6.0.4.X)??
  2. Wykonujemy kopię bezpieczeństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności