Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy mini 2] Po wgraniu stocka telefon ciągle wibruje i się restartuje


Gość buchi86

Pytanie

Na moim Samsungu galaxy s 2 mini GT-S6500D miałem wgrany FW Cyanogenmod. Chciałem powrócić do oryginalnego FW S6500DXXMD1 ale jakoś mi to nie idzie bo nie wiem czemu (instaluje przez Odin'a) mimo, iż instalacja przebiega pomyślnie to system nie chce się uruchomić. Pokazuje się animacja z logo samsunga, potem napis SAMSUNG i co jakiś czas telefon wibruje, po pewnym czasie znów pojawia się animacja napisu samsung i tak w koło. Wrzuciłem z powrotem FW CM 10.2 i podobny efekt. Pojawia się logo z obracającą się strzałką ale nie chce przejść dalej, czekam tak już ponad 10 minut więc lepiej chyba nie będzie. Od kilku godzin próbuje się z tym uporać przeglądając prze różne fora w internecie i wykonując różne turtorial'e. Nic nie pomaga. Bardzo proszę o pomoc jak mogę przywrócić oryginalne FW samsunga??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość buchi86

Widocznie faktycznie jest jakiś problem z tym że w edytorze tekst wyglądał prawidłowo.Nie wiem dlaczego (wyłączam adblocker) wcześniej już próbowałem i teraz też nie chce mi pobrać fw z tego adresu. Jak klikam na dowolny mirror to otwiera mi się ponownie ta sama strona i nic dalej się nie dzieje.Wipe już robiłem i nic nie zmienia.Szukałem softu z wielu plików ale też nie mogę znaleźć, może źle wpisuje w google?

???????????

Eureka, wreszcie się udało. Kilka razy powtórzyłem ''wipy" i się udało. System normalnie wystartował bez konieczności wgrywania softu wieloplikowego. Dzięki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0


Czyli co mam zrobić?? Z tego co widziałem w innych postach to ludzie przez Odin'a wgrywali nie tylko samo FW ale właśnie i BOOTLOADER'a i coś jeszcze ale nigdzie nie znalazłem działającego linku do paczki z takim zestawem. Wszystkie linki nieaktualne.

bootloop.
Będzie problem.... 
Musisz znaleźć starszy soft najlepiej wieloplikowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz problem z edytorem ? bo widzę krzaczki ci wyskoczyły w selektywnym cytowaniu?

 

Tu masz np inne romy : http://live.samsung-updates.com/index.php?device=GT-S6500D

 

Spróbuj jeszcze wejść w stock recovery i zrobić wipe jak wgrasz firmware... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności