Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Cyanogenmod 9RC2


aloisy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam teraz z tego moda i nie mogę doczekać się RC3 gdzie ponoć ma nyć już kernel desire HD...

A wam jak się podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety kernela z Desire HD nie będzie - bo nie bedzie ICS na HD.

Ponoć trwają już szlify uruchomienia kamerki W HD.

Przy okazji znalazłem buga - nie można sformatować karty SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piwo dla tego kto wie coś na temat dalszych prac nad tym romem - od miesiąca żadnych informacji... :angry:

Działa kamera - właściwie prawie wszystko działa. Jeryl ma lekkie opóźnienie bo kompa zmieniał. Ale spoko za 2 tygodnie będzie ponoć jakaś bomba.

ps. chyba sobie piwo postawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo dla tego kto wie coś na temat dalszych prac nad tym romem - od miesiąca żadnych informacji... :angry:

Działa kamera - właściwie prawie wszystko działa. Jeryl ma lekkie opóźnienie bo kompa zmieniał. Ale spoko za 2 tygodnie będzie ponoć jakaś bomba.

ps. chyba sobie piwo postawie :D

Rozmawiałem z ludzmi na XDA DEVelopers i jak można się doczytać programiści "CyanogenMod" póki co porzucili CM9 i tworzą romy CM10 na smartphony na te popularne.A i oczywiście nie zapomnieli o CM9 ,więc od czasu do czasu będą wydawać kolejne wersje dla wszystkich,a potem do poprawki dla developerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z ludzmi na XDA DEVelopers i jak można się doczytać programiści "CyanogenMod" póki co porzucili CM9 i tworzą romy CM10 na smartphony na te popularne.A i oczywiście nie zapomnieli o CM9 ,więc od czasu do czasu będą wydawać kolejne wersje dla wszystkich,a potem do poprawki dla developerów :)

Ja natomiast gadałem z Jerylem. Zmienia kompa i uspokoił mnie pisząc że przynajmniej przez 2 tygodnie nic nie wyjdzie bo musi skopiować wszystkie dane. Ponoć ma już kernel, ale prawdziwa bomba przed nami. napiszę kilka słów przed oficjalnym wydaniem. Zapewne dostanę tego moda przed pojawieniem się na XDA :D . Zresztą Jeryl obiecał mi kontakt przed wydaniem, przynajmniej tydzień.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności