Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jaki smartfon wybrać?


11patrykus11

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ten Galaxy Core ma małe wsparcie..

 

Ja bym ci polecał np Xperię M lub L - bardzo dobrze trzymają baterie.

Galaxy S III Mini..- teraz kosztuje tyle nówka w sklepie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znaczy moje wymagania to 2 rdzeniowy procesor przynajmniej 1gb ramu i musi miec przynajmniej androida 4.1.2 i musi byc z 2013 - 2014 roku to wszystko i do ceny 500 zl no moze do 550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak NeoCM napisał:

Xperia M / L - 2 rdzenie każdy po 1ghz (w rzeczywistość minimalnie niżej, ale niewiele), 1gb ramu, 4.1.2 andek, w przypadku M możliwość update do 4.3, L- 2 kwartał M-3 kwartał 2013

Cenowo można znaleźć w tej cenie. Dla przykładu ja M za 400zł kupiłem. (No ale brandowaną na Orange)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmm pomyśle nad xperią m
Ale pewien nie jestem bo mój wujek ma samsunga galaxy core i też go testowałem i jest to nawet bardzo fajny smartfon :D ale też korci mnie niższa cena core'a plus
EDIT:
No no powiem że experia M prezentuje się całkiem ładnie wyglądem jak i technicznie :) no i jeszcze fajna cena

EDIT2: co do xperi M to nie bo jej aparat jest koszmarny a od core'a jest o niebo lepszy no i core ma 1.2 ghz procesor a xperia M ma 1ghz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale za to ma mniejsze ppi.

ja bym nie brał bo Samsung :P jednak specyfikacyjnie faktycznie prezentuje sie lepiej, jednak nadal uważam że lepiej coś z rodziny xperi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

powiem kolego że z samsungami byłem zawsze :) I ta firma nigdy mnie nie zawiodła i myślę że raczej z decyduje się na coś samsunga a co do xperi to spoko telefony ale aparaty maja bardzo słabe przynajmniej w tym przedziale cenowym :/ a mi bardzo zależy na aparacie :/ a galaxy core ma dobry aparat no poza dość wyblakłym nagrywaniem HD :0 

podsumowując decyduje się na samsung galaxy core ponieważ

- ma on procesor dwurdzeniowy snapdragona po 1.2 ghz i adreno chyba 205 :D

więc gta 3, vc pójdzie 

- aparat robi przyzwoite zdjęcia :) (nie można tego powiedzieć o nagrywaniu , nagrywa dobrze )

- no i ten cudowny design :D którego uwielbiam 

- touchwiz taki który lubie

- no i co najważniejsze bardzo dobry ekran 4.3 cala o rozdzielczości 480:800

 

myślę że temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A§4. Pisanie nowych postów na forum.

4.1. Przed napisaniem nowego tematu skorzystaj z wyszukiwarki, a także sprawdź czy odpowiedz na Twoje pytanie nie znajduje się w FAQ lub Tutorialach

4.2. Posty umieszczaj w odpowiednich działach. Wystawianie tego samego posta w różnych działach lub kilka razy ale z innym tematem grozi ostrzeżeniem.

Wszelkie problemy z konkretnym ROMem, aplikacją, grą itp. należy umieszczać w istniejących już tematach zamiast zakładać nowy. Jedynie w przypadku gdy nie ma jeszcze odpowiedniego tematu należy założyć nowy.

4.3. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem.

Tematy o nazwach typu: „Problem z sms”, „Problem z wifi”, „Problem z G1”, „Coś nie działa”, „Coś zepsułem” itd. również są nieprawidłowe.

W przypadku takich tematów autor otrzyma od moderatora polecenie poprawy tytułu. Można to zrobić poprzez Zaawansowaną Edycję pierwszego postu w temacie. W wyniku braku reakcji autora na polecenie moderatora, temat będzie bezwarunkowo zamykany i przenoszony do kosza.

4.4. Przed napisaniem nowego tematu lub postu, każdy użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z zawartością danego działu oraz zawartych w nim ogłoszeń.

4.5. Posty nie mogą obrażać w żaden sposób innych osób zarejestrowanych na forum i osób postronnych.

4.6. Nie pisz tego samego tematu w różnych działach.

4.7. W dziale aplikacji oraz gier, umieszczamy informacje o aplikacjach, grach i promocjach przeznaczonych tylko dla użytkowników zamieszkujących na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w systemach umożliwiających zakupy aplikacji przygotowywanych przez developerów. Promocje dotyczą m.in. takich aplikacji jak Android Market, Samsung Apps, Get Jar. Aplikacje mają być dostępne w sposób LEGALNY, bez stosowania innych czynności omijających zabezpieczenia producenta (takich jak określone terytorium dostępności aplikacji). Dotyczy również aplikacji darmowych!

4.7. Tematy zaczynamy informacją czego dotyczą:

  • [ROM] - Nowy rom
  • [KERNEL] - jądro systemu
  • [TUTORIAL] - poradnik

4.8. Posty niezgodne z prawem polskim będą kasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności