Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[GT-S7560] Czy da się przyśpieszyć Cyanogena ?


Veeon

Pytanie

Witam.
Korzystam obecnie z Cyanogena 10.2: http://[link nie zgodny z regulaminem]/f1099/cyanogenmod-10-2-4-3-1-jelly-bean-dla-samsung-galaxy-trend-gt-s7560-393572/ Działa on szybciej niż myślałem ale dalej są małe ściny które trochę przeszkadzają. Nie wiem czy są jakieś sposoby czy coś usunąć czy zmienić, nie wiem. Ale jeśli coś takiego istnieje to prosiłbym żeby ktoś napisał to na dole. Będę wdzięczny!

Do tego nie działa wi-fi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Co do przycisków WiFi i BT to wyłącz smartfona wyjmij baterię na około 3 minuty i włącz smartfona (nie stracisz żadnych ustawień a może coś się poprawi)

Co do wydajności CPU to ja używałem Ondemand i powersave; powersave jest do niczego według mnie - CM10.1 najlepsze według mnie jest Ondemand.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do WiFi to spróbuj wyłączyć oszczędzanie energii.
Co do szybszego działania to mam nadzieję że po instalacji zrobiłes FullWipe
Na 1Ghz procesorze nie należy za dużo się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety nie wiedzę żadnej tego typu rzeczy.

Teraz są kolejne problemy bo zbugowały się przyciski od Wi-Fi i od Bluetooth'a (cały czas są wyłączone i nie da się ich ruszyć)

A w wipe'ach które mam zaznaczyć by nie musieć znów konfigurować systemu ? Bo nie chcę mi się tego już robić.

I jeszcze jedna rzecz. Jest zakładka "Wydajność" gdy do niej wchodzę jest "Procesor" wchodzę i tam jest Zarządca CPU Ondemand. Brat mi mówi że najlepszą opcją jest Performance ale pojawiły się nowe takie jak:

-SavegedZen

-InteractiveX

-lulzactive

-SmatassV2

Nie który jest lepszy i czy zrobi to jakąś róźnicę. Jeśli tak to mogę się tym pobawić nie musicie pisać mi poszczególnych ustawień.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności