Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Lenovo A850] Lenovo_A850_0208_samsung 4.2.2 PL - działa sklep google + aero2


andrewx85

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz wejść w tryb Recovery ? Jeżeli tak wgraj stock'a dla tego modelu, odpalić odpali się na pewno wtedy. Spod systemu zainstaluj CWM, i wtedy wgraj ten rom.

Natomiast jeżeli nie odpala Ci się Recovery, zainstaluj na PC SP Flash Tools oraz ściągnij sterowniki np MT6577 USB VCOM drivers (instalator w paczce), telefon podłącz do komputera z wyjętą baterią. Przez FlashTools wgraj jak chcesz recovery albo cały rom+recovery.

Jeżeli telefon będzie się po podłączeniu, podłączał i odłączał (będziesz słyszał sygnał podłączenia odłączenia) to jesteś w takim kłopocie jak ja teraz :D ( jeszcze go nie rozwiązałem ). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam ten sam problem :( zonie probowałem zmienic rom bo tu pelno angielszczyzny :( i teraz zawiesza sie na logo lenovo. Ale mi sie wydaje ze tam jest cos nie tak podczas instalacji w cwm . Nie mam juz glowy jak go przywrocic do zycia bo teraz nie wchodzi juz nawet w te chinskie krzaki co zrobic zeby wstal .

 

 

 

Udalo sie odceglic fona sp flash toolem robimy wszystko jak do wgrywania romu .... Ale najpierw robimy Firmware Upgrade i po zakonczeniu dopiero robimy download .:) i gotowe

Edytowane przez Adrian Dobrylko
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam oto mój problem nie widzi mi kart sim nie ma nr imei i jak wchodze w ustawienia to tak jak by nie było wersji pasma podstawowego co w tej sytuacji zrobic ;) po za tym wszystko śmiga. wyczytałem że nie wykrywa mi kart sim bo usunołem w jakiś magiczny sposób imei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich,

 

Mam mały, a może raczej ogromny problem. Przy próbie podejścia do zmiany romu na ten z tematu, wystąpił problem. Miałem bowiem niewystarczającą wersję CWM RECOVERY. Nie miałem bowiem opcji zaawansowane w CWM stąd nie mogłem przejść do WIPE DALVIK CACHE. Postanowiłem wię zainstalować nowy CWM, stąd też zainstalowałem sobie w telefonie Mobileuncle MTK Tools. Wybrałem recovery i następnie opcję reboota do recovery i odtąd CWM w ogóle mi się nie wgrywał... Zmieniałem wersje recovery i dalej nic. Wgrywało mi się do logo lenovo i po chwili znów się wyłączał i tak w koło Macieju. Jedyne co mogłem zrobić to uruchomić telefon do starej, sformatowanej wersji romu.

Następnym krokiem był więc flash telefonu. I teraz pytanie - zrobiłem to zgodnie z instrukcją z tej strony:

http://mobilenetworkcomparison.org.uk/tutorials/how-to-flash-the-custom-vibe-rom-on-the-lenovo-a850-from-recovery/

Od tej pory telefon nie włącza się w ogóle, dioda led świeci na czerwono tylko wtedy kiedy telefon podłączony jest do komputera. Przy podłączeniu do ładowarki nie świeci. Nie da się go uruchomić w żaden sposób ani do CWM ani normalnie, nie widzi go też mój komputer tak aby zrobić downgrade... Czy w telefon jest już do wywalenia, czy jest jeszcze jakaś szansa?
Z góry dzięki za wszelką pomoc i zainteresowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij baterie i kombinuj bez niej lub z nią po 5minutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem bez, próbowałem z.. Nie łapie nic. Jedyny ślad jakiejkolwiek szansy to gdy przygotowuje flashtool do flashowania telefonu i kiedy już podłącze telefon bez baterii do komputera, ten wciąż go nie widzi, ale kiedy próbuję go wtedy włączyć jak przy włączaniu do CWM wywala mi komunikat:

 

Common Hint: For SP Flash Tool issues:

 

Please supply your tool version, GUI screen shot, and tool logs when you encounter trouble with the latest tool.

 

BROM ERROR: S_COM_PORT_OPEN_FAIL (1013)

 

[COM] Failed to open COM1

 

[HINT]:

Possible reasone: If you use UART1 to download DA, please make sure that you have selected the correct UART1 COM port first!2. USB driver is abnormal, please restor them, and then try again.

post-68869-0-15882900-1437515405_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy jak zacznie Ci wykrywać urządzenie łapie Ci je na COM1, ja nie to zmień port na COM1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to na pewno jest rom na Twoje urządzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności