Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

CM9 na Wildfire S


darkanzali

Pytanie

Witam

Mam pytanie czy jest planowane wydanie oficjalnego CM9 na WFS? Jeśli tak to mam pytanie kiedy, bardzo mi się podoba CM9 ale wszędzie są tylko nieoficjalne wersje które cały czas są niedopracowane i niestabilne, czy ktoś mógłby się tym zająć? Chciałbym wgrać jakiś custom ROM ale póki co nie ma żadnego ciekawego i takiego w którym wszystko działa, jedyny w pełni działający to ten oficjalny od HTC, a robić s-off, roota i tracić przez to gwarancję nie mam zamiaru dla jakiegoś niedziałającego ROM'u. Byłbym wdzięczny i myślę że wielu innych użytkowników WFS też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na te telefony niebedzie juz oficjalnego wsparcia, tak samo na moje Desire Z. To wcale nie oznacza że nie wyjdzie w pełni działający ROM. Co do roota i S-Off to nie traci sie gwarancji (tylko w przypadku odblokowania telefonu metoda ze strony htcdev - i to nie cala gwarancje). Warto sprawdzic czy pasuje ci CM7, czasami ludzie sa tak przyzwyczajeni do htc sens, że nie chca z niego rezygnować.

ps. Mam odmiane CM9 z wielona bledami ale do CM7 (2.3.7) nie wroce :P

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Aktualizacja - "ps. Mam odmiane CM9 z wielona bledami ale do CM7 (2.3.7) nie wroce :P" już z małymi i zdania nie zmieniłem. Wgrałem sobie na 2 dni rom z sens, i szybko wywaliłem bo strasznie zamulał ram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności