Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy S Plus] [4.4.2][KK][KOT49L][WIP] DarkCM 11 [Dark CyanogenMod]


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[Galaxy S Plus] [4.4.2][KK][KOT49L][WIP] DarkCM 11

 

Macie możliwość zainstalować zmodyfikowaną wersją CyanogenMod pod nazwą DarkCM

 

Info o romie:

Cytuj

 

CyanogenMod Based for Stability and Speed Audio DSP from OmniRom [WIP]Multi-Window Ported from OmniRom Full Kitkat Colors (Black and White) Swap Memories Enable - Disable Partial Features on Low Ram Devices Trds 3.0 Ported from PAC-man/Slim Rom Scrolling Cache Improve Option No Intrusive InCallUI Background InCallUI Battery Saver Mode 3G/2G when Display is off and Data is On Status Bar Network Speed Lockscreen Blur Ported from PA Flip to Mute/Reject Call More Others Features will be coming (Remember the ROM is still WIP State)

 

ROM OS Version: 4.4.x KitKat
ROM Kernel: Linux 3.4.x
Based On: CyanogenMod

 

Co działa:

Cytuj

 

Audio
Receiving and making calls
GPS
Compass
Proximity sensor
Wifi
Bluetooth
USB mass storage
HW accelerated gui
HW accelerated video
Camera
BLNv9
USB/Wifi tethering
VSync
USB OTG (Only FAT32 support) (check HERE the cables needed)
MicroSD exFAT support (Tested on Samsung 64GB SDXC uhs1 PRO card)
Phantom key presses filtering

 

post-1-0-57527000-1398835426_thumb.pngpost-1-0-15293000-1398835421_thumb.pngpost-1-0-17536800-1398835419_thumb.pngpost-1-0-75656500-1398835414_thumb.pngpost-1-0-75112400-1398835412_thumb.png

 

 pobierz.png

ROM: https://www.dropbox.com/s/ncdz68gfji482i0/darkcm-11-20141107-OFFICIAL-ariesve.zip?dl=0

Gapps: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2397942

 

Instalacja:

  1. Pobierz ROM i Gapps
  2. Wrzuć pliki zip na kartę pamięci
  3. Uruchom tryb odzysku (recovery)
  4. Wykonaj pełne wipe
  5. Zainstaluj ROM, teraz Gapps
  6. Reboot

xda: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2604002

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czyli sugerujesz że po upływie tygodnia będzie lepiej działać, ustabilizuje się że przykładowo dzień wytrzyma ?

Druga sprawa to przy sprawdzeniu zużycia baterii wskazuje ok. 90% zużycia przez system android, gdzie przy innych modach ok. 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorny, powiedz mi co zrobiles ze Ci tak dobrze trzyma ? tak jak wczesniej radzil Pawliniak ? Bo u mnie po 4 dniach byla lekka poprawa ale telefon dnia nie wytrzymał przy dosc ograniczonym uzytkowaniu tzn. korzystanie z transmisji danych oraz wi-fi i podstawowych funkcji jak dzwonienie czy smsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji nowego romu praktycznie rozładowalem telefon. Podłączyłem do ładowarki i zostawiłem na noc, następnie wytrzymał przez praktycznie 3 dni od czasu do czasu odpisując na smsy, sprawdzając rozkład jazdy, prognozę pogody, maile i parę wejść na FB więc generalnie jestem zadowolony w porównaniu do innych romow (stock i Paranoid) i póki co nie zamierzam zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności