Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Mini] Jaki rom jest najlepszy na bazie 4.x ?


sth96

Pytanie

Hello, poszukuję w miarę szybkiego (jak na ten telefon) romu z androidem od wersji 4.1.  Wersji 2.3.x chce unikać jak ognia bo sklep play na wifi (10mbps chodzi jak na starym modemie 56K) a dotego wraz z wersją 4.0.4 Przy przełączaniu muzyki na słuchawkach słychać jakieś traski zgrzyty itd. Telefon jest dość intensywnie użytkowany przezemnie (wiecznie online 2g, dużo muzyki) zależy mi również na zgodności z aplikacją Link2sd bo nie mieści mi się wszystko na pamięci wewnętrznej, korzystam z aplikacji "Tapatalk, Whatsapp, VIber, Anime Shinden online, UC Browser, Dsp Manager). Aktualnie mam wgranego kitkata i wszystko bylo by pięknie gdyby nie jego optymilizacja (Niestety to wersja alpha dopiero)

Hmm, nie wiem czy to ma coś wspólnego z wersją romu ale zależy mi również na możliwości odexowania systemu gdyż jest bardzo duża różnica w szybkości działania :)

Co do słuchawek to korzystam z starych ale nadal dobrych creative ep-630 :)

Będę wdzięczny za wszelkie propozycje i porady bo niestety ale nie jeszcze troche czasu nie będę miał możliwości zmiany tego telefonu (który zresztą lubie :o )

 

PS. wolałbym aby soft nie różnił się bardzo od zwykłego cm10, tzn launcher itd, trebuchet jest dobry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności