Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy mini 2] Jak zainstalować CyanogenMod?


kateusz123

Pytanie

Witam . Chcial bym swoj soft z plusa zamienic na cm, poniewaz podobna sa lepsze i mam pytanie czy jest juz stabilna wersja cm(ktora najlepsza?). Chcial bym prosic takze o jakis dobry poradnik gdzie wszystko jest wyjasnione. Mam tez pytanie czy trudno jest podkrecic procesor? Jak nie to prosze o wskazanie jak to sie robi. Glownie mi chodzi o tuning telefonu aby lepiej chodzil, wiec jesli jeszcze cos mozna zrobic co by go usprawnilo to prosze o podanie tek czynnosci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Procedura instalacji CyanogenMod jest niemal identyczna jak każdego innego romu. Proces instalacji przedstawiony jest w tym poradniku http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/603-jak-wgra%C4%87zainstalowa%C4%87-rom-samsung-galaxy-mini-2-gt-s6500/ tylko jako rom wybierasz http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1075-cyanogenmod-11-dla-samsung-galaxy-mini-2-android-44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupujecie takie telefony, a potem chcecie podkręcać procesor. Nie jest to wskazane... To grozi niestabilością romu.

Prędzej czy później coś padnie i będzie trzeba ratować telefon... 

 

 

a czy ten cm11 jest stabilny??

 

Jest to wersja testowa... bo stabilnej wersji to jeszcze a jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak do końca nie jest z tymi romami.

Są takie problemy incydentalne. Jednemu nie działają jakieś opcje, a u drugich to np. działa. 

Na to nie ma zasady.

 

Wczoraj np. zainstalowałem rom na Xperię L i nie mogłem pobierać aplikacji z Google Play. Musiałem nakombinować aby zadziałały- co najlepsze nikt na to się nie skarżył. Ale komuś musiało się zdarzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam probem. zainstalowalem recovery, nastepnie rota, telefon sie normalnie uruchomil i zaczal sie instalowac super user, nastepnie wyskoczyl komunikat aby zresetowac telefon, wiec to uczynilem i od tej pory telefon wlaczami sie do recovery i nic nie moge zrobic. Telefon sie nie chce polaczyc kompem :/ Czy wie ktos o co moze chodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli możesz się poruszać to spróbuj zainstalować rom przez recovery.

 

1) Instalujemy wymagane recovery
2) Pobieramy ROM .zip
3) Pobieramy Google apps (opcjonalnie)
4) Umieszczamy pobrane pliki na kartę pamięci
5) Przechodzimy do recovery mode
6) Wykonujemy backup jeżeli chcemy
7) Wipe data/factory reset 
8) Format /system
9) Instalujemy rom
10) Instalujemy Google apps
11) Uruchamiamy ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

do czego sie przydaje root?
Jeden temat jedno pytanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wlasnie zrobilem wedlug tej instrukcji i nic. W odtwarzaczu muzyka z karty sd jest a gdy przez menedzer plikow wchodze to pokazuje, ze nic tam nie ma. W opcjach takze zainstalowanie karty jest na szaro.

A nie sorry pomylka w opcjach jest normalnie, czyli nie ma tego na szaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety reinstalka cm nie pomogla :/ Mam pytanie, po co w ustawieniach w zakladce pamiec tam gdzie sa info o pamieci zewnetrznej i karcie sd jest jeszcze take cos jak nosnik usb. Pytam sie , poniewaz pod tym :nosnik usb jest opcja zainstaluj karte sd i jest ona na szaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności