Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L3] Problem z trybem głośnomówiącym


baczek

Pytanie

Mam problem z rozmowami głośnomówiącymi.

Pojawił się on od razu po zainstalowaniu cyanogenmod-a na LG L3

 

Być może wystarczy tylko poszukać tego w opcjach jednak nie wiem gdzie ani nie mam na to pomysłu :)

 

Głośnik działa normalnie przy odtwarzaniu muzyki, tak samo jak połączenia przez słuchawki i w sposób tradycyjny... problem pojawia się gdy chce wykonać połączenie w trybie głośnomówiącym

Może ktoś miał już taki problem? proszę o pomoc i pozdrawiam Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam ten sam problem, co kolega powyżej i wojuję z tym od ponad tygodnia, przeszukiwałem "internety" zarówno polskie jak i zagraniczne. Zdaje się, że albo problem występuje sporadycznie, albo ludzie zwyczajnie się do tego przyzwyczajają - choć nie mam pojęcia, jak się można przyzwyczaić do tego, że w trybie głośnika rozmówcę słychać jeszcze słabiej, niż w normalnym trybie (chyba, że ktoś nie korzysta z głośnika). Przy odtwarzaniu muzyki głośnik wyje aż miło. Na stock'owym romie od Plusa było w porządku.

 

Tyle o moich działaniach pamiętam:

 

1. Root robiony Rage'em

2. Wgrany CM9-20130929-Nightly wgrywany przez RomManager

3. Wgrywany Kernel z tego tematu http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/532-l3mod-kernel-404-1-ghz-swap/

4. Wgrany audiomod - beatsaudio

 

Nie pomogło:

 

1. Bawienie się przyciskami głośności podczas rozmowy.

2. Grzebanie w ustawieniach.

3. Zabawa DSPManagerem (Swoją drogą nie slyszę w ogóle żadnych zmian - ani podbicia basu, ani przy edycji equalizer'a).

4. Próbowałem szukać w plikach systemowych XCF'a odpowiedzialnego za Mixer'y, ale nic nie znalazłem, a ścieżki znalezione w sieci dotyczyły Galaxy S'a i jakiegoś Alcatel'a.

 

Wy też macie ten problem? Jeśli nie, to może ponowny wipe i wgranie systemu przyniesie jakiś efekt.

 

Pozdrawiam!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności