Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Dyskusja na temat urządzenia LG G Flex


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusja na temat urządzenia LG G Flex

 

Zapraszamy do zadawania pytań, dzielenia się opinią o słuchawce.

 

Główne założenia:

  • Ocena urządzenia
  • Jak działa system
  • Ile trzyma bateria

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samonaprawiająca się tylna ścianka obudowy

Tylna ścianka smartfona LG G Flex jest pokryta powłoką, która regeneruje rysy powstające podczas normalnego użytkowania i sprawia, że smartfon stale wygląda jak nowy

To jest bardzo ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitsubishi miał lakier z tego materiału - do regeneracji potrzebne jest słońce a dokładnie promienie UV. Mam cichą nadzieję że wszyscy producenci pójdą tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pomyślę o serwisie to to mi nie pasuje :P

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jestem posiadaczem tego urządzenia i napisze co o nim myslę po kilku dniach użytkowania..

 

Kształt.

 

Jak wiecie jest wygięty, prosto nie jest go wyprostować..trzeba użyć troche siły... 

 

Obudowa jest masywna, ale jest plastikowy, wiec podatny na upadki itp.

Dobrze sie 3ma w dłoni, ciężko jest sie przyzywczaić do przycisków koło aparatu ( na początku szukałem ich po bokach)

Nie czuje się tych 6 cali, a miałem przez kolka dni Lumię 1320 i to jest wyczuwalne.....

 

Wyświetlacz.

 

Możecie się dowiadywać o różnych wadach tego POLED-u, ale bardzo dobrze wyświetla obraz.

Nie widać pixeli, filmy ładnie odtwarza. Ogołem jest bardzo dobry i wyraźny obaz. Dla mnie jest to "bajka"

Faktem jest to, że widać w tle "czasami" kontury poprzedniego obrazu, ale on znika podczas włączania innych funkcji.

Wybudzanie podwójnym kliknięciem jest bardzo pomocna... za to wielki plus.

 

Aparat.

 

Robi dobre zdjecia, leprze niż Note 2 od Samsunga.

Mnóstwo ustawień... pod tym kontem LG się spisało.

 

Bateria.

 

Przy moim użytkowaniu wystarcza mi na 2,5- 3 dni. Gdzie Note 2 wytrzymywał dzień.. To jest sukces...

Najlepsze jest to, że telefon przez noc bierze 1% baterii (gdzie  mam włączone cały czas wifi i pakiet)

 

System.

 

Niestety mam wersję 4.2.2 JB, a kit kata naraziew brak dla mojej wersji. Ale być będzie.. Wersje sprint (niemcy) USA mają KitKat.

To nie jest jego wada, że jest na J.B. Kernel jest dobrze zoptymalizowany i telefon naprawde sobie radzi...

 

Inne walory.

 

Wyraźnie słychać rozmówce.
Bez zarzutu działa korzystanie z sieci innych operatorów z Play ( na Xperi Z, Note 2 - miałem z tym problem) A tu działa i internet i inne funkcje GSM

Sporo ustawień związanych z obsługą wyświetlacza, funckje podobne do samsunga praktycznie z Note 2....

Samoregenerująca się obudowa- oczywiście pokryje lekkie rysy...

 

W razie pytań - zadawać, odpowiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności