Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung GT-i5510 Galaxy Galaxy 551] WI-FI nie działa w CyanogenMod 10.1


Radek Sqaders

Pytanie

Witam

Od razu po wgraniu Cyanogenmod 10.1 przywitała mnie taka o to informacja  -> "Niestety, aplikacja Lokalizacja sieciowa została zatrzymana", Niestety Wi-Fi jest mi bardzo potrzebne w codziennym użytkowaniu więc bardzo proszę o pomoc  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mozesz jasniej mi wyjasnic... Stock czyli co? Tak jak wspomnialem nie znam sie zbytnio o co chodzi... Kurcze pomoz !!!!


Rozumiem ze Stock to nowy czysty rom... Zastanawiam sie dlaczego nie moge wgrac innego cm. Co robie nie tak a moze po prostu mam zle romy... Nie mam pojecia, naprawde. 


Mam tez problem z wgraniem przez ODIN bo mam Mac'a a tutaj nie zainstaluje chyba zadnego progtamu tego typu...


programu*


Dodam jeszcze, ze na poczatku WI-FI dzialalo, ale ze kombinowalem i po raz drugi zainstalowalem cm 11 tego samego to juz nie dzialalo. Nic nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm 

Kolego jak wcześniej działało...

TO wejdź w CWM Recovery

Wykoanj
- wipe cache

- wipe data /partion

advanced-> wipe dalvik cache

 

teraz zainstaluj rom CM 11, i Gapss do niego

 

Reboot

 

Zobacz wtedy czy coś ci pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Juz tak robilem i nic nie pomagalo. Zastanawiam sie tylko dlaczego nie moge zainstalowac cm 10 majac juz w tel cm 11. Jak mam to wszystko ogarnac, nie wiem.


W ogole nie oge zainstalowac zadnego Romu procz tego ktory mam. To jest dla mnie dziwne.


Jakies kretywne pomysly na rozwiaznie problemu ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Juz tak robilem i nic nie pomagalo. Zastanawiam sie tylko dlaczego nie moge zainstalowac cm 10 majac juz w tel cm 11. Jak mam to wszystko ogarnac, nie wiem.

W ogole nie oge zainstalowac zadnego Romu procz tego ktory mam. To jest dla mnie dziwne.

Jakies kretywne pomysly na rozwiaznie problemu ? :)

Może zresetuj cały telefon ze wszystkiego i zacznij od nowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności