Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Mini] Biały ekran po odblokowaniu ekranu


Łukasz Chruścicki

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To jest ten rom w wersji testowej ? CM?

 

Kolego będziesz musiał użyć odina i wgrać w tym przypadku ROM.

Chyba, że masz jakiś custom rom na pamięci telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A to jest alpha.

 

Możesz spróbować najpierw WIPE (pełne) i ponownie go uruchomić.

 

Jak to nie przyniesie skutku, to odin i flash stock firmware od samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Łukasz udało ci sie rozwiązac ten problem? Też miałem podobne objawy. Po wygaszeniu ekranu i próbie uruchomienia ekran robi l się biały. Telefon o dziwo działał. Raz podczas takiej "akcji" ktoś do mnie zadzwonił. Ja odruchowo przeleciałem po białym ekranie i odebrałem rozmowę. Okazało się że wszystko działało, tylko nic nie było widać. Żeby zlikwidować biały ekran musiałem przeładować miniaka. Ale problem powracał. Odpaliłem odina i wgrałem soft samsunga. Wszystko działało poprawnie. Ale go nie cierpię z ponownie wgrałem tym razem CM 11. Po instalce problem jednak powrócił. Co jakiś czas po wygaszeniu i ponownym wybudzeniu ekran był biały i działał jak powyżej. Przed odinem miałem CM 10.2. I niestety znowu musiałem powrócić do softu samsunga  :( . Można coś z tym fantem zrobić?? Pomóżcie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Próbowałem z:

1) cm-11-20131218-UNOFFICIAL-jenad.zip 

2) cm-11-20141212-UNOFFICIAL-jenad.zip

Pierwotnie miałem pierwszy i wszystko było OK. Ale zachciało mi się aktualizacji  i wgrałem ten drugi, i się zaczęło. Do momentu pierwszego wygaszenia ekranu było ok. A później to jak wyżej pisałem. Wróciłem do pierwszego, ale niestety usterka została. Przed chwilą próbowałem z omni-4.4.2-20140401-jenad-NIGHTLY.zip, ale też to samo. Miniak poprawnie śmiga tylko na oryginalnym oprogramowaniu  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak od stocka. Inne aplikacje działają poprawnie. Omni dziaiła trochę lepiej, tzn rzadziej wyskakuje biały ekran. Ale to i tak mnie nie ratuje. Dostaje smsa, albo dzwoni telefon i wtedy ekran robi się biały. Jak przelecę palcem po białym ekranie to połaczenie odbiorę i mogę rozmawiać. Ale to mnie nie pociesza. Chyba wrócę do stocka  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności