Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

CyanogenMod 11 LG L7 - KitKat Prime 4.4 LG P700


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z wejsciem recovery :/ wszystko zrobiłem jak w poradnikach ;) Zainstalowałem najnowsze recovery : http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1627-optimus-l7-p700-clockworkmod-recovery-v6032/     Włączałem metodą power/menu/vol+ i włącza się coś takiego : using thiS MODE, SERVICE CENTER can back up and recovery your data. press and hold the power key more than 8 seconds to reboot and continue using phone  Oczywiście sobie to przetłumaczyłem ;) i metodą power/menu/vol+/- i robi się hard resset :/  Mam roota, bootlader powinien byc odblokowany bo go odblokowywałem aktywując recovery ;) ps. bootlader odblokowywałem z poprzedniej paczki, czyli 2.8 ponieważ wolałem nie ryzykować uwaleniem fona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to sprawa z tymi kafelkami które mi się pojawiały przy włączaniu się rozwikłała (jeszcze raz zainstalowałem ROMa) ale pojawił mi się inny problem... Nie moge wysyłać sms.. Dochodzą do mnie smsy, moge dzwonić lecz nie moge wysyłać smsow

Co jest tego przyczyną?

 

edit: Problem rozwiązany: Próbowałem w ten sposób : kliknij na "Telefon" i wpisz kod: *#*#4636#*#* . Następnie wybierz "Informacje o telefonie", przewiń stronę do samego dołu i kliknij na "Odśwież" przy "SMSC". Jeżeli numer będzie nieprawidłowy, pojawi się "update error" lub puste pole to ręcznie wprowadź numer: +48601000310.


Siema, ogólnie to jednak jest tylko chwilowe rozwiązanie przy najnowszym update'ie Kikkat Prime Szymela... no i do tego dojsc czesto sie zawiesza

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten co poprawia cm. Zainstalowałem najnowszy jego ROM no i teraz tak mam że przy każdym resecie, zawieszeniu telefonu muszę ponownie wykonywać ten krok z SMSC.
Chyba że polecacie jakis ciekawy ROM. Bo w sumie spodobał mi się ten ROM z wyglądu i dzięki funkcjom jakie się znajdują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności