Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG P760] Bootloop | S/W i Fastboot


thesebalek

Pytanie

Witam. Jakieś 3 lata temu uwaliłem LG'ka, teraz go znalazłem więc postanowiłem go naprawić. Jak go uwaliłem? Wgrałem CM'a i przywróciłem ustawienia fabryczne. Próbowałem naprawić telefon za pomocą FlashToola 2014 niestety crashuje się zanim rozpocznie się pushowanie na telefon plików. Więc postanowiłem użyć tego na porty COM'a, ale tam wyskakuje błąd F000000. Więc spróbowałem włączyć Fastboot'a, otóż podłączyłem telefon bez baterii i po 4 sekundach włożyłem baterie. Mam pełny dostęp do flashowania, sflashowałem wszystko poza system.img, którego nie mogę sflashować, albo image parse error albo too many links error. Jakieś pomysły? Czy będę musiał rozkręcać telefon i wywoływać awaryjne flashowanie Qualcomma?

Dodatkowo otrzymuje błąd przed flashowaniem taki błąd.image.thumb.png.d332a61869a81dd4db73529855421df1.png

image.thumb.png.4b91876bb7bb6553b76fc642382385c2.png

Może to kwestia kdzta, ma ktoś może działający link firmware'u P760 JellyBean?

image.thumb.png.c317fdcd5a348c7c5a788651b5cfb031.png

image.thumb.png.7ad923b7f91fb95f352d6e3b06a07b55.png

Finalnie sflashowalem partycje boota na TWRP 2.7.1 na zablokowanego bl i dziala, spushuje kilka plikow przez adb i telek naprawiony :D

Okazało się, że nie musiałem nic pushować, bo na telefonie był właśnie ten ROM, którym uwaliłem telefon, zainstalowałem go i śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności