Skocz do zawartości

• 0
Łukasz Małecki

[LG K8] Brick po zmianie romu

Pytanie

Witam, wyciągłem ostatnio z szufladki LG K8 z firmware od play, postanowilem sciagnac niebrandowany rom. Zrobiłem wszystko przez program LG Flash Tool, przeszło całe 100%, na ekranie w trybie Download Mode równiez bylo całe 100 praocent, i przyszedł moment na reset po flashowaniu, a tutaj dostalem niespodzianke. Telefon się nie włączył, nie mogę wejść w tryb download, kombinacje na klawiszach również nie pomagają. Więc cóż wziąłem sie za ratowanie mojej zabawki, po USB telefon pojawia się dosłownie na chwilę potem się rozłącza, znika i pojawia się jak i w Menadzerze Urządzen jak i w LG UP, w LG Bridge, a we LG Flash Tool na chwilę załapie idzie pasek postępu a po chwili wywala mi cały program do zamknięcia. Idąc tropem tego iż telefon jest na MTK, postanowiłem posprawdzac co sie dzieje na SP Flash, no i cóż zdobylem scatter pod mt6735, natomiast reszta plikow to rozpakowany kdz i dz, ale nie znam sie na tworzeniu romu do sp flash. Sp Flash załapuje fona a po chwili wywala błąd. Bardzo Proszę wszystkich serdecznie o pomoc jeżeli mieliście styczność z hbrickiem w 350n. Bo mi skonczyly sie juz pomysly.  Ew. czy ktoś wie gdzie znajdę na płycie głównej test point.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Temat rzuciłem na grupę 🤠

https://m.facebook.com/groups/1928744887364402?view=permalink&id=2047259158846307

Być może powinien użyć SP FT, a nie LG FT. Może bootloader zablokowany i dlatego

Może czyszczenie styków baterii? Wygląda jakby go rozłączało, ewentualnie inny kabel, te od LG czasem mają problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi