Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jak zainstalować Custom ROM?


tacyer

Pytanie

Hej ;)

Ja chcę wgrać na wildfire S, wgrywałem już na samsunga galaxy S2 ale widze, że na htc jest całkowicie inaczej... Po pierwsze czy trzeba odblokowywać bootloadera jeśli tak to jak? nastepnie, czy trzeba wgrywać kernel? Potem wrzucamy CM na karcioche i instalujemy następnie gaapsy i wipe data i cash? Z kąd pobrać najnowszego cyana i gaapsy na naszego htc? 

Z góry dzięki za pomoc ;)

 

Albo prosiłbym o odpowiedź w odpowiedniejszym temacie, bo teraz znalazłem:

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/833-rom-422-unnoficial-cyanogenmod-101-by-owl-project-marvel-16-06-13/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

czy trzeba odblokowywać bootloadera

Tak!

 

jeśli tak to jak?

A roota masz?? Jak tak to informuję cię że łamanie bootloadera = utrata gwarancji (odbywa się ten proces przez stronę HTC).

 

Potem wrzucamy CM na karcioche i instalujemy następnie gaapsy i wipe data i cash? Z kąd pobrać najnowszego cyana i gaapsy na naszego htc?

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/911-wgrywanie-custom-rom-przez-clockworkmod/?p=4984 - co do romu to pobrać go możesz z XDA a gappsy TU (pamiętaj jaką wersję masz romu - to bardzo ważne!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie nie mam roota i nie potrafie go zainstalować ani nie potrafie zainstalować CWM, jak wchodzę w volume down i power to coś tam ładuje jakiś image i wyskakuje mi fastboot, recovery, jak wchodze na recovery to wyskakuje znak htc potem telefon z zielonymi szczałkami i telefon z czerwonym trujkątem... Jak narazie ściągłem bootloadera przez htcdev i chcę wgrać cyana ale nie potrafię bo nie umiem zainstalować clokword recovery a nie potrafię tego zainstalować bo nie mam roota a rota nie potrafię zainstalować bo nie mam cwm... błędne koło, prosiłbym o pomoc bo ręce opadają, cały dzień stracony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra juz sobie jakoś poradziłem, o dziwo zrobiłem to przez HTCSync ;p ale bardzo skomplikowane, nie ma to jak mieć S2 :D Dzięki chęć udzielenia pomocy! :D


Ściągłem cyana 10.1 i gaapsy do niego i podczas instalacji wyskakuje błąd... cant' open te gaapsy (bad) instalation abotted... ściągam je jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności