Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Powrót z CM 11 na CM 10.2


mateuszowski007

Pytanie

Witam !
Mam problem i chciałbym dowiedzieć się czy możliwe jest jego rozwiązanie . Od jakiegoś niecałego miesiąca jestem użytkownikiem cyanogenmoda na Samsungu Galaxy S 2. Skorzystałem z wersji cm-10.2-20131118-NIGHTLY-i9100. Zainstalowałem ją wraz z GG Aps i wszystko działało bez zarzutów , byłem bardzo zadowolony. Jakiś czas temu dowiedziałem się iż jest dostępna wersja CM11 z Androidem Kit Kat 4.4. Postanowiłem ją zainstalować. Instalacja przebiegła bez zarzutów wszystko działało poprawnie, kopia zapasowa została przywrócona i cieszyłem się nowym systemem . Zauważyłem jednak, że teraz strasznie szybko pada mi bateria w moim smartfonie ( dla porównania CM 10.2 potrafił trzymać ponad 1 dzień , a CM 11 z kitkatem trzyma mi niecałe 8 godzin :( . ) Chciałem więc zainstalować znowu CM 10.2. Przygotowałem sobie pliki , wchodzę w tryb recovery no i klikam tam wipe data i przystępuje do instalacji . Jednak podczas instalacji wyskakuje mi błąd ( na końcu jest napisane Status 7 ) . Próbowałem wielokrotnie ale niestety nie udało mi się nic zrobić . 
Czy ktoś może mi pomóc lub pokierować , jak mogę powrócić do wersji 10.2 z wersji 11 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@NeoCM tu muszę się nie zgodzić ten sam błąd mi wyskakiwał kiedy się przesiadałem z 10.2 na 11 ostatnio. Po zmianie na Touch Recovery wszystko poszło bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A nie pomogło zrebootować recovery ?

ja jak łapie takie błedy to robie reboot recvoery w CWM i potem się wgrywa... 

zrobiłem reboot recovery w zakładce zaawansowane i zresetowało się i przy instalacji zip dalej mam ten sam błąd . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności