Skocz do zawartości

Jakub Ligęza

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Stawia pierwsze kroki

O Jakub Ligęza

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Jakub Ligęza

  [Samsung Galaxy S3] nie mogę przegądać zawartości telefonu przez usb

  @CyanowySamsung Chcę to mieć przez kabel USB, a nie przez router, to powinno być możliwe i kiedyś działało. Czy na prawdę nie można tego załatwić inaczej jak formatem wszystkiego? W telefonie nic dodatkowego nie wgrywałem poza instalacją Cyanogenmod. Już sobie poradziłem. Trzeba było wejść w ustawienia -> pamięć -> trzy kropki -> połącz z komputerem -> zaznaczyć ,,urządzenie multimedialne". Nie mam pojęcia czemu to było odznaczone...
 2. Jakub Ligęza

  [Samsung Galaxy S3] nie mogę przegądać zawartości telefonu przez usb

  @CyanowySamsung Nie chodzi mi o dostęp do konkretnych danych, tylko o dostęp do jakichkolwiek danych. Podłączając telefon do USB, w ogóle nie mam dostępu do jego struktury danych.
 3. Gdy za pierwszym razem zainstalowałem Cyanogenmod, mogłem bez problemu podłączyć telefon do laptopa i przeglądać strukturę katalogów. Potem włączyłem tryb programisty, zacząłem debugować aplikacje i telefon przestał wyświetlać się jako ,,nośnik pamięci USB'' (czy jak to tam się zwie). Przy podłączeniu kabla USB, w menu pokazuje się pozycja ,,podłączono moduł debugowania'', ale nawet gdy wyłączę debuger, w dalszej części nie mogę uzyskać dostępu do danych. Jak mogę znów przeglądać strukturę danych telefonu na komputerze przez USB?
 4. Mam najnowszy Cyanogenmod pod Samsung Galaxy S3. Widżed yahoo od pogody ciągle wskazuje mi na Warszawę, ale ja wcale nie jestem w Warszawie. Włączenie GPS, restart telefonu i opcja odświeżenie w widżecie nie daje rezultatu. Co robić?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności