Cześć, jeżeli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na forum sprawdź koniecznie te tematy! 

Pierwsze kroki - Gdzie napisać swój problem oraz jak znaleźć tutorial.

Jak mogę podzielić się swoją wiedzą tworząc poradnik?

Welcome to Forum Android | Forum.CyanMod.pl

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do tego miejsca, przedstawiając własne treści lub odpowiadając na istniejące problemy. Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za dodaną zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki plus wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się :)


Mateusz Glenda

User
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nowy

O Mateusz Glenda

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny
 1. Normalnie jako ..Mediatek'' Inni normalnie podłączyli bez baterii i go flashowali, ale u Mnie bez baterii to go po prostu nie wykrywa.
 2. Tak, widzi go.
 3. Z tym tematem spoko. Pierwszy raz tu jestem Wiesz co...widziałem, że innym udało się go uratować
 4. Witam Mojemu koledze zwalił się system...po prostu złapał bootlopa, chciałem Mu wgrać ROM czysty. Niestety podał Mi złą nazwę i ściągłem nie ten ROM co trza. Niestety teraz mam problem. Telefon nie reaguje na przycisk power, ani recovery nie da się uruchomić. Ściągnąłem oryginalny ROM do tego modelu, odpaliłem SP Flash Tool (naj. wersja), ale podczas gdy kliknę ,,Download'' i podłączę telefon to wyskakuje komunikat: BROM ERROR: S_FT_ENABLE_DRAM_FAIL (4032) Próbowałem różne sposoby. Używałem starszych wersji SP Flash Tool, ale niestety wtedy wyskakiwały inne błędy. Nie mogę go teraz uratować. Czy jest ktoś w stanie Mi pomóc go odratować? Alcatel One Touch Pop C7 7041X