Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Core Prime] Metoda instalacji Stock'a


CyanowyLenovo

Pytanie

Panie i Panowie.

No i w końcu przyszło mi zrobić Samsunga Galaxy Core Prime LTE SM-G360F. O ile uż robiłem Samsunga Galaxy S3 Mini i nieraz S2 i metody wgrywania stock'a są takie same to tutaj widzę ciut inne pliki. Powiedzcie mi co do czego a reszte będę wiedział o co chodzi. Część plików poznaję a część plików nie więc macie poniżej SS i napiszcie mi, bo sterowniki i ODIN'a mam. Potrzebuję tylko dobrego tropu dlatego, że w sobie to to ma Knoxa.

 

Obraz Samsung

 

Nie wiem czemu takie coś mam, ale na razie nie będę wnikał, bo to Linux Manjaro i ma swoje czasem dziwne rzeczy, także pobierajcie i patrzcie na SS.

 

Liczę na pomoc i z góry dziękuję za każdy trop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tyle, że akurat znalazłem zgodnie z życzeniem niewidomego kolegi Androida 4.4.4 w tej wersji. Widzę tam AP itd. POtrzebuję wiedzieć tylko gdzie i do czego, bo CSC w ODIN'ie to CSC, a co z resztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak widzę. No to się zabieram do roboty w innym PC z Windą, bo na linuxie strach robić.

Robienie czegokolwiek na tym telefonie poprzez ODIN'a jest równie dziecinne i łatwe jak i na starszych modelach. Telefon "uleczony" i ma się dobrze. Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności