Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Tab 2] Transmisja komórkowa CyanogenMod 10


hajmon7

Pytanie

witam

posiadam tablet samsung galaxy tab 2 10.1 z CM 10.1.3-p5100

od jakiegoś czasu otrzymuję mnóstwo "transmisji komórkowych" pomimo wyłączenia tego w opcjach SMS/MMS > transmisje komórkowe > ustawienia

już wgrywałem od zera system myśląc że to wina jakiejś aplikacji ale nie pomogło.

ktoś ma jakiś pomysł jak się tego pozbyć ?

z góry dzięki za wszelkie rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

pisząc transmisje komórkowe miałem na myśli takie komunikaty typu flirt , zadzwon na numer 0700... itp

wlacza sie to w ustawieniach systemu > (sieci zwykle i bezprzewodowe) więcej... > Transmisje komórkowe. z tym ze mam wszystko tam wyłączone a dostałem dzisiaj już 47 takich.

naprawdę nikt nie ma z tym takiego problemu jak ja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ustawienia-> zadzwoń-> odhaczyć "komunikaty sieci komórkowej"

 

Wiadomości > Ustawienia > Wiadomości CB i usuń zaznaczenie

 

w zależności od oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sory ale nie potrafie znalezc zadnej z opcji które wypisałeś

jedyne opcje odnosnie komunikatow sieci komorkowej mam w ustawieniach aplikacji do pisania SMS

ewentualniue ustawienia > sieci zwykle i komorkowe > wiecej >transmisje komorkowe

myslalem ze kazda wersja cyanogenmod jest przynajmniej w ustawieniach taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przez najbliższy tydzień nic na to nie poradzę bo mój telefon robi sobie wycieczkę do serwisu, dopiero po tym zainstaluję CMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam ten sam problem z swoim SGS2  + CM11 a pokładzie.  

W ciągu dnia udaję że ich nie zauważam - najgorzej jest w godzinach późnowieczornych i nocnych kiedy każda z "wiadomości" sygnalizowana jest dźwiękiem i krótką wibracją.  Doszło do tego, że zacząłem wyłączać tel. na noc.

 

Przy okazji wyszła "lipa" w CM11.          Odnalazłem apkę "transmisje komórkowe" -  nie można jej odinstalować na wprost bo jest  systemowa.   Lecz można "wymusić zatrzymanie"  + "wyłączyć"   , oraz "aktywować ochronę prywatności".

Pomimo włączenia wszystkich powyższych opcji  -  najbliższa nadchodząca transmisja włącza apkę automatycznie i wszystko jest o staremu  -  czyli lipa do kwadratu.

 

Mnie to zaczyna wyglądać na stalking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najprościej to chyba iść do operatora i niech wyłączy je kodem albo jakoś tak. A na noc można użyć aplikacji silence - która wyciszy telefon i wyłączy wibracje o określonych godzinach.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności