Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Problem z zainstalowaniem CyanogenMod HTC One


s7eryd

Pytanie

witam,

jest tu nowy wiec witam wszystkich.Zalozyłem nowy temat ponieważ nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moj problem.Otóż miałem stocka z t-mobile. postanowiłem wgrac customa i wgralem paranoidandroid. soft mi sie nie podobal wiec chcialem cyana. Problem polagal w tym ze gdy go podlanczałem do kompa to tel sie ladowal ale nic pozatym.Ściagnąłem soft przez fona i go zaistalowałem wraz z appsami.Jednak przez przypadek zrobilem all wippe i teraz mam pusty tel bez softu a najgorsze jest to ze komp go nie widzi i nie moge nic wgrac.Może ktoś pomóc :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ściągnij na kartę ROM i GAAPS oraz uruchom telefon w trybie recowery/fastboot. Wtedy wgrasz oprogramowanie. Swoją drogą to dziwne że telefon nie jest wykrywany przez komputer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tel się nie uruchamia; załącza sie tylko do loga HTC i tak siedzi cały czas. jedyne , gdzie moge wejść to recovery, ale jak klikam w fastboot to sterowniki sie niby instaluja pojawia sie ikona dysku ale nie moge w nią wejść.Pisze, że odnosi się do lokalizacji , ktora nie jest dostępna.I to jest własnie najgorsze. Że nie mogę nic wgrać bo mi go komp nie wykrywa ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

miałem tego paranoida, ale nie jak podlaczałem go pod usb to pc go nie widział, a sam system nie prZypadł mi za bardzo do gustu więc postanowiłem go zmienić, a że nie widział mi go komp więc sciagnąłem go bezpośrednio na fona. klikłem instal w recovery i wipa zrobiłem ogólnego. Jak sie okazało zassałem zły plik a system sie nie zainstalował. w recovery pisze, że nie ma systemu na fonie a sam HTC sie włącza tylko do logo i na nim stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Albo może wejść w fastboot (vol- i power) i tam wejść w recovery i zobaczyć czy telefon jest czysty czy to tylko bootloop - wtedy sprawa stanie się prostsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności