Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[SAMSUNG GALAXY S3] Problem ze Snapchatem.


davefresh

Pytanie

Witam. 
 
Od jakiegoś czasu na snapie gdy nagrywam filmik to zaczyna mi się ciąć, gdy skończe nagrywać to są z 10 sekund może dwie klatki, i w dodatku w czymś podobnym do negatywu. Ktoś wie jak to naprawić? Aparat też mi się często buguje.

Wersja : Cyanogenmod 11 , Adroid 4.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bardzo możliwe, że to jest bug u Ciebie. Spróbuj wykluczyć to instalując inną aplikację do obsługi aparatu. Jeśli dalej będzie to zalecam przesiadkę na bardzo dobrego i chwalonego Resurrection Remix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem ten sam problem, próbowałem go rozwiązać ponad rok. Instalowałem różne ROMY. Tak jest to wina ROMU, w większości romów CM właśnie ten sam problem w ArchiDroidzie co prawda było dobrze jednak strasznie cieło. Obecnie zainstalowałem  SlimRom. Jak dla mnie najlepszy używam dzisiaj cały dzień bateria sporo więcej trzyma, pozytywnie mnie zaskoczył. Snap działa wgl sie nie tnie!!! Problemu z aparatem również nie miałem. 

Bardzo rozumiem twój problem, gdyż nie dawał mi żyć przez tak długi okres... Jednak jak zainstalujesz Slima bedziesz pozytywnie zaskoczony naprawde szybko smiga. Jeśli zobaczę jakieś błędy będę pisać.

http://www.slimroms.net/index.php/downloads/dlsearch/viewcategory/1150-addons4-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobiscie nie wierze ze to wina romu, nigdy nie mialem takiego problemu na zadnym customie? cyanowy samsung dobrze mowi sprawdz rra. Bardzo dobry rom od jakiegos czasu siedze na nim i zlego slowa powiedziec nie moge wszystko dziala tylko ze na s5 nie na s3 ale romik mozesz wyprubowac jest bardzo dobry.

A kolega powyzej mial ten sam problem na tym samym modelu? Jesli tak to raczej nie wina romu... Tak sadze ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na swojej s3 instalowałem już ok 10romów po Resurection itp. możliwe ze to jest jakaś wada wrodzona jednak w każdym występował problem z aparatem i tym samym ze Snapchatem, który jest bardzo uczulony na roota, jednak w SlimKat wszystko działa dla tego polecam gorąco autorowi posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Faktycznie snapchat nie lubi roota ale jest na to rada ja np. Zalogowalem sie na zrootowanej xperii t na stocku zrobilem backup w titanium backup a przywrocilem na s5 i na s4 i zero problemow do dzis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności