Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Pocket GT-S5300] Czarny ekran po instalacji CyanogenMod


crunkwell

Pytanie

Witam serdecznie jestem nowy na forum i nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale 

 

A więc po pierwsze powiem że nigdy wcześniej nie instalowałem cyanogenmod'a 

lecz po instalacji cyanogen moda i restarcie ekran jest czarny i nic nie widać co mogę zrobić aby to naprawić ??

Próbowałem szukać ale nie wiem jak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

CWM01.jpg

 

wipe data/factory reset.

Jak to nie pomoże wgraj CMa raz jeszcze pamiętając by dać factory reset na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Volume UP+HOME+POWER is de Recovery Mode
Volume DOWN+HOME+POWER is de Download Mode

 

Download Mode

Służy do wgrywania romów i modyfikacji przez Odina.

 

Spróbuj tej reanimacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oryginalny Romy pobierasz np stad: Samsung Updates Latest Firmware - LIVE! wypakowujesz, potem wskazujesz je w Odinie Jeżeli będzie to jeden plik w tym archiwum to wskazujesz go w pole PDA, potem telefon przełączyć w DOWNLOAD mode jak sterowniki beda poprawnie zainstalowane to ODIN wykryje telefon, i mozna nacisnac start, tam zadnych opcji nie trzeba przestawiac w ODINIe, pamietaj zeby wczesniej naładować baterię!

 

Nie qmam co w tym trudnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

rozumiem że na kartę pamięci ?? tylko jak bo mi nie wykrywa telefonu w kompie sorka że tak pytam ale robie to pierwszy raz :/


chwilka po wyjęciu karty pamięci działa przez jakieś 5 sec recorvery mod a później black screen chyba zdążyłem zrobić to co mówiłeś na początku :0


ale dupa już chyba nic nie działa oddam telefon na gwarancje powiem że był skok napięci i się płytka przypaliła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam taki sam problem samsung pocket mojego brata nie włancza sie w żadnym trybie oprucz download mode nie włancza sie ponieważ muj brat chcieł wgrać innego softa lecz nie zainstalował najpierw romu do CM proszę o pomoc jak to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności