Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4] Od czego zacząć instalacje CM?


Hurricane7

Pytanie

Witam. Jestem calkowicie nowy na Waszym forum. Od kilku miesiecy zastanawiam sie nad machnieciem sobie Cyanogenmoda. Mam tylko kilka barier, ktorych nie moge przeskoczyc z powodu braku wiedzy na ten temat. Chcialbym zadac Wam kilka pytan jako specjalistom w tej dziedzinie czy tez prosic o ew pomoc w modowaniu telefonu. Czytalem wczesniejsze poradniki na tym forum, lecz nie daly mi one w 100% czystej odpowiedzi. Mianowicie:

Telefon: Samsung Galaxy S4 I9505

Na samym poczatku chcialem sobie pobrac pliki instalacyjne CM, lecz nie musialem dlugo czekac na pierwsza bariere niepewnosci.
Skoro mam telefon taki i taki . . . i w jego specyfikacji niema chyba wiecej jakichs dziwnych oznaczen itp skad mam wiedziec co wybrac ?
http://i.imgur.com/LDRu96d.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj. Ja też się dużo nie znam na tym, ale jeśli chcesz wiedzieć jaki dokładnie masz model to pobierz sobie aplikację ze sklepu play Phone INFO: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo&hl=pl

Będziesz wszystko dokładnie wiedział o swoim telefonie ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobierz gappsy z opengapps.org A odnośnie romu to masz: Wybierz jflt, potem pobierz to wgraj na karte pamięci czy co tam masz wbij do trybu recovery (przytrzymaj głośność do góry+ home + przycisk zasilania) potem wipe > advanced wipe > wszystko oprócz system i boot i potem Install wybierasz pamięć albo karta pamieci albo zewnetrzna wybierasz plik z systemem przeciagasz i czekasz az ci sie zainstaluje. Potem gappsy czyli  install > wybierasz pamiec > gappsy > przeciagasz i po instalacji wybierasz Wipe dalvik cache/cache czy coś/ potem zakładka reboot i system i gotowe! Telefon sie troche nawlacza pierwsze uruchomienie trwa 10 min albo 5min - generuje dalvik cache

I potem ci sie uruchomi. Jak sie nieuruchomi przez 10 minut to wyjmij baterie - niebój sie nic ci sie niestanie. I potem znowu recovery i zakładka wipe i przeciagasz nieklikasz advanced wipe tylko odrazu przeciagasz potem reboot system i ci sie uruchomi a jak to pisz, napewno bedziesz mial cm ;d a jaki ty system instalujesz? (chodzi mi o wersje) I jeszcze potrzebujesz przynajmniej 50% baterii bo jak ci padnie to lipa. Wszystko robisz na swoją odpowiedzialność.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy moglby mi ktos jeszcze tylko napisac w mini krokach co robic po kolei w takim razie ?

Wrzucam 2 pliki z get.cm na karte pamieci w telefonie, pozniej robie wipe procz tych 3 rzeczy wyzej a nastepnie przystepuje do instalacji ?
Co 1 recovery czy ten build ? (2 pliki z get.cm) 

I jeszcze takie pytanko. Czy jest CM ktory dziala w oparciu o Androida 5.0 ?
Bo w takim razie ten CM11 jest na 4.4 czy mi sie zdaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na twoj model jeszcze niema androida 5.0. Tak, cm 11 jest 4.4. Wchodzisz w recovery, wipujesz tamte partycje i przystepujesz do instalacji: najpierw cm11 potem gappsy i wipe dalvik cache :)

A kroczki to:

1. Wchodzisz w recovery

2. Robisz wipe

3. Instalujesz system potem gappsy

4. wipe dalvik cache/cache i reboot system i gotowe :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobrałeś recovery, nie rom. Podam ci linka

Cytuj

To pobierasz. i wrzucasz to na karte sd. Nierozpakowywujesz tego. wrzucasz na karte i instalujesz :D a gappsy tak samo tylko wybierasz gappsy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0
O 16.03.2016o13:00, Hurricane7 napisał:

Super Grzechu jestesmy coraz blizej, ale mamy teraz kolejna zagwozdke :D pa3 to.
Dalej to samo pytanie. Co wybrac ?

http://i.imgur.com/WhIWaON.jpg
http://i.imgur.com/oDmUZ7I.png

 

he w Twoim jak i w moim przypadku to jflte ;)

Ale widzę że masz już tu gości znających się na tym, to życzę powodzenia ;)

 

PS. też byśmy doszli do tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności