Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung S3 i9300] CyanogenMod 13 - Poczta / bateria / aparat / powiadomienia


gii

Pytanie

cm13.jpg.48a04c9857aba1b22ee9e7114694488

Witam :)
Kilka drobnych pytań z którymi sam sobie nie radzę.

- Poczta
Automatyczne pobieranie poczty działa. Ręczne nie. Wyłączyłem automatyczne bo zżerało mi baterie.
Ściągam ekran w dół pojawia się kręcące kółeczko i poczta się nie pobiera.


poczta_2.jpg.0039a5f6ec4b1acf314a6b3d6b9

- Bateria
Co zrobić aby bateria przełączała się automatycznie w tryb oszczedności jak naładowanie jej spadnie poniżej jakiegoś poziomu.

- Aparat
Posiadam blokadę telefonu "Wzór"
Chciałbym abym miał możliwość uruchomienia aparatu jedynie poprzez skrót ekranu bez zaznaczania wzoru.
Chodzi mi o jak najszybszą możliwość wykonania zdjęcia.

- Ikony
Ja uczynić aby na ikonach pojawiały się cyfry ktore pokazują ile mamy wewnątrz nie przeczytanych informacji ?
Czy da się samemu stworzyć własne ikony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Najszybsze rozwiązania:

12 godzin temu, gii napisał:

- Poczta
Automatyczne pobieranie poczty działa. Ręczne nie. Wyłączyłem automatyczne bo zżerało mi baterie.
Ściągam ekran w dół pojawia się kręcące kółeczko i poczta się nie pobiera.

Zmień klienta pocztowego

 

12 godzin temu, gii napisał:

- Bateria
Co zrobić aby bateria przełączała się automatycznie w tryb oszczedności jak naładowanie jej spadnie poniżej jakiegoś poziomu.

Jeżeli w ustawieniach baterii niczego nie odnajdujesz będziesz zmuszony do instalacji innej aplikacji ze sklepu

Przykładowo

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dianxinos.dxbs

 

12 godzin temu, gii napisał:

- Aparat
Posiadam blokadę telefonu "Wzór"
Chciałbym abym miał możliwość uruchomienia aparatu jedynie poprzez skrót ekranu bez zaznaczania wzoru.
Chodzi mi o jak najszybszą możliwość wykonania zdjęcia.

Bez wyłączenia wzoru jest to nie możliwe. Jeżeli chcesz się zabezpieczyć przed nieautoryzowanym korzystaniem z telefonu zakup dodatkowe urządzenie przykładowo SmartBand i dodaj jako zaufane urządzenie. Podczas przebywania blisko telefonu z możliwością kontaktu z opaską telefon nie będzie posiadać blokady wzoru. Jednakże jeżeli się oddalisz od urządzenia automatycznie uruchomi się blokada na wzór.

12 godzin temu, gii napisał:

- Ikony
Ja uczynić aby na ikonach pojawiały się cyfry ktore pokazują ile mamy wewnątrz nie przeczytanych informacji ?
Czy da się samemu stworzyć własne ikony ?

Dodatkowa aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ksmobile.launcher.plugin.unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności