Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Powrót z CM do V20C_00.kdz


Tata

Pytanie

Witam.

Mam wrzuconego CM 10.1.0-RC5, kernel 3.0.21-CM+. Czy jest teraz możliwość cofnięcia ROMu do V20C_00.kdz?

A dokładniej czy da się wgrać ROM od LG i zrobić unroota? Pytam ponieważ chciałbym zareklamować telefon

Chciałem wgrać 20C_00.kdz za pomocą UpTestEX_mod2_marwin ale dochodzę do momentu gdzie dostaje taki komunikat

G Mobile Phone Software Update was canceled\n\n[009,400,102,102,102]To quit LG Mobile Phone Software Update, please press the [009,700,147,062,092]Exit[009,400,102,102,102] button below.

Telefon w menadżerze urządzeń widzi mi jako Urządzenie przenośne -> LG-P760

Instalowałem sterowniki do lgunitedmobiledriver s4981man38ap22_ml_whql_ver_3.8.1 ale nic to nie daje.

Chyba, że znacie rozwiązanie mojego problemu.

Mianowicie chodzi o to, że wybierając numer, dzwoniąc do kogoś to albo ja nie słyszę co mówi ktoś albo odwrotnie, ktoś nie słyszy mnie a ja słyszę głośno i wyraźnie.

Jak zrestartuje tel. to jest OK. ale do pewnego czasu (czasami po 5 min czasami po godzinie) i nie jestem w stanie określić przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie mogę się wypowiedzieć bo ja zrobiłem backup swojego romu jak przechodziłem na CMa. Teraz znów mam stocka i czekam na wersję bez echa i głuchych telefonów (mimo wydania wersji stabile - gdzie odziwo nadal występują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj oryginalnego oprogramowania i wybierz ręcznie aktualizacje i wprowadź imei - wtedy nie zareaguje na to jaki telefon podłączysz. Odrazu też informuje że czeka cię batalia z serwisem. Ja swój model wyślę za kilka dni, ale będzie to jego 4 wizyta. Spodziewam się wymiany na nowy. No i należy ich piętnować za uszkodzenia fizyczne. Najlepiej zrób zdjęcia przed wysłaniem na serwis, bo możesz się przerazić jak go otrzymasz z powrotem.

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Baardzo dziwne. U mnie poszło bez problemu.

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności