Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] Automatyczne włączanie pobierania danych komórkowych


Michał Fedorczyk

Pytanie

Witajcie!

 

Borykam się z problemem:

Samsung i9300, cyanogen mod 12.1, Lolipop 5.1.1 pobrany stąd: http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-cyanogenmod-12-1-i9300-t3254215

 

 

Wyłączam dane komórkowe, cieszę się z tego że nie pobiera mi pakietu danych przez 5 sekund, następnie dane komórkowe pobierane są znowu i tak w kółko (ja wyłączam, samo się włącza). Tymczasem jakoś będę sobie zmieniał APN żeby mi nie pobierało pakietu danych, jednakże takie ciągle włączanie się danych komórkowych wydaję mi się że będzie negatywnie wpływało na żywotność baterii.

 

Co może być przyczyną? Co zrobić żeby naprawić ten błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Można włączyć tryb samolotowy, ale znowu nikt do Ciebie nie będzie się mógł dodzwonić. Można sobie też ograniczyć zużycie danych ale też to nie pomoże Ci raczej, bo ty jak rozumiem chcesz czasowo wyłączyć neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie, chodzi mi o to że chciałbym żeby dobrze wszystko działało.

 

Na początku z tym telefonem był problem od razu bo nie czytał karty sim- wyświetłał info że jej nie ma w telefonie.

 

Usunąłem ten błąd instalacją jakichś sterowników modemu i zaczęło działać, ale może one nie są odpowiadające modelowi do końca i to to wrzuca mu ten błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyczyną na pewno jest jakiś błąd tego cyanogenmoda którego masz wygranego. Rozchodzi mi się o to że gdybyś zainstalował inny rom to problem by zniknął. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wejście w system i naprawienie tych błędów. Lecz na aktualizację musisz trochę poczekać o ile projekt nie jest już porzucony.

.

Wejdź jeszcze w opcje programistyczne, znajdź rubrykę SIECI i w tych opcjach powinieneś mieć wszystko wyłączone, przede wszystkim '' dane komórkowe zawsze aktywne '' i '' przełączaj na sieć komórkową ''

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności