Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Stabilny CyanogenMod 9


eldolaso

Pytanie

Witam, właśnie zobaczyłem nowy artykuł na portalu że jest już stabilna wersja CM9. Może wypowiedzieć się ktoś posiadający galaxy i9000 czy wszystko działa w tej wersji ? ( aparat i nagrywanie filmów działa???, bo z tym był do dotychczas największy problem w CM 9 ), jeśli naprawili ten błąd z aparatem to chętnie przeskoczę z 7.2 na 9 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na szajsungu dziala wszystko (procz radia fm ktore nie jest wspierane w wersji 9). To inne telefony maja bugi.

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja teraz siedzę na CM9 RC dość dobrze działa mi ten CM9 RC, niedługo się przesiadam na stabilną wersję, a w aparacie mi nie działa zniekształcenia twarzy, i brak przybliżania - wszystkie inne funkcje aparatu działają bez zarzutu

Samsung Galaxy Tab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie mogę sie doczekać - jak napiszesz w formie newsa, to go opublikuję na stronie głównej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam problem :/ , zainstalowałem CM9 wszystko super, tele działa, potem zainstalowałem jeszcze google , a nastepnie wylaczylem tele by wsadzić kartę sim.... no i zrobił mi sie "BootLoop"... w takim razie chcę teraz wgrać rom oryginalny, ale jest problem w Odin, wykrywa tele , zaznaczam rom do instalacji, naciskam Start i nic się nie dzieje... cały czas setupconnection

OK już mi się udało, pomogło wyjecie baterii z telefonu na 2minuty , wgrałem oryginalny ROM ale dalej jest "BootLoop". :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja juz pisałem że należy zrobić FullWipe, flash i FullWipe. Jest chyba jakiś bug w hardware telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie robiłem tak... hmm coś jest nie tak z google apps. Bo wgrałem Rom , dalej BootLoop, wgrałem Kernel dalej BootLoop, przez recovery zainstalowałem CM9 to system wstał i działa już bez BootLoopa, wyłączałem go parę razy i działa normalnie. Tylko nie mam google apps.... teraz nie wiem czy je próbować znowu zainstalować... bo bez play market to biednie tak troche

Już wiem co trzab zrobić, wgrywałem nie ten google app trzeba wgrać odpowienie google app, do wersji cyanogenmod jaki się ma, pelna lista wraz z linkami jest tu http://goo.im/gapps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proponuję wgrać ten program - dzięki temu będziesz miał ciągle aktualne gaaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności