Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S2] Dodatkowa partycja ext2 / ext4 nie stabilne programy i brak miejsca na partycji systemowej.


parovuz

Pytanie

Mam taki problem stworzyłem dodatkową partycję ext4... w link2sd pokazuje mi ją jako ext2. Przy programach zainstalowanych na tej partycji przy każdej aktualizacji czasem nawet przy resecie tel. nie chce mi jej automatyczne załadować do tego programy które wymagają logowania np Facebook, bankowe (np. mBank) zachowują się jakby były postawione na nowo i tutaj przy mBanku muszę na nowo dodawać tel nowe hasła limity itd. Dodatkowo kończy mi się pamięć systemowa i są problemy przy instalacji programów które mają wielkość ok 40mb pobiera je ale już zainstalować niechce... Nie wiem już co czyścić co poradzicie przy tych problemach jak dojść do ładu...? Poniżej wykaz partycji i miejsca na nich.

Pamięć wewnętrzna (19% Wolne)

/data

Łącznie: 1,97 GB Zajęte: 1,59 GB Wolne: 388 MB

Karta SD (87% Wolne)

/storage/sdcard0

Łącznie: 11,50 GB Zajęte: 1,42 GB Wolne: 10,09 GB

Pamięć zewnętrzna SD (57% Wolne)

/storage/sdcard1

Łącznie: 27,89 GB Zajęte: 11,77 GB Wolne: 16,12 GB

2 partycja karty SD (20% Wolne)

/data/sdext2

Łącznie: 1,84 GB Zajęte: 1,45 GB Wolne: 394 MB

Systemowe (9% Wolne)

/system

Łącznie: 504 MB Zajęte: 456 MB Wolne: 47,72 MB

Cache (95% Wolne)

/cache

Łącznie: 98,42 MB Zajęte: 4,24 MB Wolne: 94,18 MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat jest napisany niepoprawnie.

Musisz jak najszybciej poprawić swoją wypowiedź, aby uzyskać trafną odpowiedź od naszego społeczeństwa.

Jeżeli nie wiesz jak poprawnie napisać temat, niżej podaję dwa linki które powinny wskazać Tobie drogę.

1. http://forum.cyanoge...ownika/?p=36026

2. http://forum.cyanoge...akładać-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@parovuz

 

Jeśli jedziesz na Custom ROM'ie to musisz najpierw 3-pllikowca potem jak już to zrobisz to musisz wgrać 4.1.2 ze zmienionym PIT'em najlepiej takim z oznaczeniem 4\1 gdzie 4GB to Data, a 1 GB to system. Robisz to Odinem. Potem już z górki masz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@parovuz

 

Taki ROM, który "czyści" z pozostałości po ROM'ie. Można go ściągnąć z Sammobile lub innego źródła. A co do 4.1.2 to też z Sammobile :) Co do PIT tutaj na forum nie ma ale posiadam a dysku i mogę Ci przesłać zmieniony PIT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności