Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

CyanogenMod 10?


waksio

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie ma jeszcze CyanogenMod 10 dla modelu i9000, wszystkie dostępne wersje na ten telefon masz tutaj LINK , gdzie: Stable Mod - to wersje stabilne, polecane. Experimental Mod - to mody eksperymentalne z różnymi nowymi opcjami, ale nie wszystko działa stabilnie. Nightly Builds - to najnowsze mody, opracowywane i poprawiane na bieżąco, zdarza się że coś nie działa, albo działa gorzej itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak nie ma, jak sa :D na forum xda jest juz kilka odmian cm10. Nalezy pamietac ze projekt jest w fazie alpha wiec moze byc bardzo ubogi w dzialanie funcji (nawet tych podstawowych jak dwonienie), moze czesto sie zawieszac i restartowac. Jednak zasadnicza roznica po szybkosc dzialania systemu - do reklamy google potrzebowalo najszybsych kamer na swiecie (red one) na potrzeby reklamy by pokazac plynnosc systemu. Ponoc wsparcie gpu dla pracy systemu i wieksza oszczedosc poboru mocy. Nowosci jakie wprowadza nowy system googla niestety nie sa obsugiwane przez nasze telefony (np. NFC).

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Wszystko działa wyśmienicie już od pierwszej wrsji cm-10-20120820-NIGHTLY-galaxysmtd.zip teraz mam juz z 25 i nadal wiekszych problemow nie ma. Narazie nie spotkalem sie z zadna aplikcja ktora by sie sypala jak to czasem mialo miejsce w 9 (nie pelnej). Polecam serdecznie 10.

Galaxy S I9000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm no to mnie zaciekawiłeś, a możesz podać ile masz punktów w benchmarku "Quadrant Free" ??? ja osobiście nie jestem zadowolony z CM9, o dziwo CM7.2 działał mi szybciej i miał wiecej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm no to mnie zaciekawiłeś, a możesz podać ile masz punktów w benchmarku "Quadrant Free" ??? ja osobiście nie jestem zadowolony z CM9, o dziwo CM7.2 działał mi szybciej i miał wiecej opcji.

Witaj, wiesz nie jaram sie testowaniem telefonu i ustawianiem go pod katem testow, czy jest podkrecony na 1300 przez CM7.2 czy ma 1000 w CM9 lub 10 to i tak wiekszej roznicy nie widze. Moze czasem jakis lag. Ale to nie o to chodzi. Nowy system jeszcze nie jest dopracowany ale chodzi pieknie. Mniej opcji tak zgadza sie ale powiem szczerze ze dla mnie jest wazny czas na baterii a tu ani pordkrecanie ani skrecanie procesora np. na 800MHz nie bardzo zmienia korzystanie z telefonu luz stosowanie szybszego CM7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności