Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S2] Problem z aplikacjami Google na CyanogenMod


Hofasho

Pytanie

Witam,

zainstalowałem na mojej s2 cyanogenmoda 11 z 10 maja i Gapps z 2014-06-06. Jak system działa sprawnie, tak przy uruchomieniu jakiejkolwiek aplikacji Googla wyskakuje komunikat, że usługi google nie są dostępne dla mojego urządzenia. Zainstalowałem sklep Google, ale po uruchomieniu od razu go wywala, a gdy zainstalowałem Usługi Google, to co kilka sekund wyskakiwał komunikat, że jakiś proces został przerwany (głownie właśnie usługi google, ale nie tylko). Kombinowałem ze starszą paczką gapps (2014-01-05) ale też nic to nie dało, wipeowałem, nic. Stwierdziłem, że może na cm12 mi się uda ogarnąć gappsy, ale podczas instalacji w cwm (wersja 6.0.4.4 jak nie wyższa) wyskakiwało coś takiego: "detected filesystem ext4 for /dev/block/mmcblk0p9" i nie można tego było ani przerwać, ani nic. Roota wgrywałem z linku z tego filmu: https://youtu.be/YL8H70Es4wg

Jest możliwość ogarnięcia tego jakoś? Nie interesuje mnie, czy będę siedział na cm11 czy cm12, chcę tylko, żeby aplikacje googla działały, głównie google play, gmail i youtube, więc konta google również.

Z góry dziękuję. 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A czy będzie to działać tak samo dla cm11/12? Dziesiątkę jednak wolałbym sobie odpuścić.


Chyba się nie zrozumieliśmy. Wiem jak zainstalować cma, nie chcę instalować wersji sprzed roku, wolałbym mieć wszystko świeże. CWM z podaego linku nawet mi się poprawnie nie chce uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Hofasho

Co do uslug google play, jest moduł xposed ktory pozwala na uruchamianie aplikacji bez uslug google play ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności