Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xiaomi Mi 4] Poszukuje aplikacji do dialera, planowania wyłączania i opcji belki


wertjacek

Pytanie

Witam

 

nie odpuszczam z CM,mam co prawda rom stworzony z pomocą ekipy CM,no w każdym bądź razie coś tam zrobili,ale to zawsze więcej niż mniej  :P

 

http://en.miui.com/thread-84332-1-1.html

 

działa superaśnie+launcher polecany przez PeliKan-a.Śmiga jak ta lala :)

 

Brakuje mi tylko 3 rzeczy,otóż:

 

1.Dialer - szukam z wyglądu takiego samego ale bez "szybkie wybieranie" i "ostatnie" (strasznie mnie to wkurza,nie przyzwyczaję się do tego i basta)

2.zaplanowane wyłączanie i włączanie telefonu,wiem że sa takie ale każda sroczk swoj ogonek chwali.Co na CM działa niezawodnie?

3.Na CM była w Ustawienia świetna opcja - moglem z paska usunąć zegar i przestawic widok baterii.Co to jest za myk?

 

Chyba wsio :P

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ad.1 w Google Play masz mase przeróżnych dialerów

Ad.2 nie testowałem, lepiej ustaw sb w profilach godziny ciszy ;)

Ad.3 nie zrozumialem zbytnio o co Ci chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm co do proc bateri, możesz wyprobowac Circural Battery indicator ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1.Z dialerami toście nie pomogli,ja wiem ile tego jest,ale polecane są lepsiejsze :P

2.z baterią chodzi o to ze w Ustawienia była zakładka gdzie mogłem ustawić baterie w pionie/poziomie, % w środku/obok/wcale,usunąć zegarek z belki.Myslałem że to bajerek CM.

3.Godzin ciszy to ja nie mam w Ustawieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powinno byc z tymi ficzerami odnosnie procentow bateri

Co do godzinybciszy, patrz profile ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

lecimy chyba na innym andku :P

nie mam takich opcji co podajecie,myślę że mój rom jest bliżej stockowego niż CM i dlatego muszę wspomagać sie apkami zewnętrznymi.Na starszych wersjach był programik WSM tools dla miui 5 (mowa o moim fonie,nie do końca wiem czy to był program dla różnych telefonów) i tam można było kilka myków porobić.Mysle że w tym kierunku powinny iść poszukiwania rozwiązań >> jakis programik ingerujący w system i posiadający opcje niestandardowe.

 

Edit

 

rom śmiga naprawdę stabilnie i szybko,spokojnie można go tu w romach przypiąć i dodać że to wersja stabilna.Nie zauważyłem jak na razie jakichkolwiek błędów w użytkowaniu poza kilkoma niespolszczonymi pozycjami (nic godnego uwagi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności