Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S3] Problemy z funkcjami w telefonie po instalacji Stock firmware


Dennisvf

Pytanie

Witam wszystkich użytkowników forum.

Jestem nowy  tym portalu i z góry przepraszam, bo pewnie tych tematów było już od cholery, plus nie wiem czy dobrą kategorię wybrałem, ale to już dla was do ocenienia. Otóż posiadam samsunga galaxy s III od półtora roku i jakieś pół roku temu wgrałem sobie niebranodowanego softa przez odin. Działał bardzo ładnie ale od czasu aktualizacji na 4.3- wtedy jeszcze miał brand od orange- muzyka się zacina w telefonie ale tylko jak mam wygaszony ekran. Wgranie czystego softa pomogło na dwa dni. Parę dni temu ściągnąłem sobie innego softa myśląc, że może coś to zmieni, ale soft okazał się jeszcze gorszy tj. nie wykrywa GPS, wolno działa, itp. itd. Moje pytania są takie:
1. Czy jak zresetuje licznik flashowań ( cokolwiek to jest), to czy mogę oddać go na gwarancje? Bo mam jeszcze przez pół roku.
2. Czy macie jakiegoś softa, który jest dobry i sprawdzony i możecie dać linka?
3. Czy komuśkolwiek przytrafił się podobny problem z muzyką?
Jeszcze raz przepraszam, jeżeli było, szukałem, nie znalazłem, na pewno nie było odpowiedzi na wszystkie pytania, które zadałem i z góry dziękuje za opowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To jak resetować licznik wiem, ale też o to nie pytałem, tylko o to, czy jak zresetuje, to czy mogę spokojnie oddać do gwarancji. Właśnie z tego sammobile już pobrałem dwa softy i zawsze jakiś problem się znajdzie po instalacji. No i jeszcze zostaje problem z muzyką, skoro softy nic w tym kierunku nie zmieniają nic, to musi być to winna czegoś innego prawda? Ale również pozostaje pytanie dlaczego muzyka zacina się tylko i tylko jak wygaszę ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jemu chodzi głownie czy może go oddać na gwarancje.

Możesz- nie skapną się. jakbyś miał knox, to inna bajka.

 

Co do dźwięku.. kernel pewnie coś knoci. 


Tylko wgraj rom od orange 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hah, tj błąd w fabrycznym ustawieniu s3, na andku 4.3 należy wyłączyć zaawansowane efekty ekranu blokady, wieć napewno uważamz a to

PS: Samsung robi dość dobre telefony, ale OS'y do **** :D


Polecam od razu wgranie portu kitkata z s3 neo :P ale to Twój wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności