Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2] Brak systemu. i nie da się włączyć.


OskarL

Pytanie

A więc.

Wykonałem root'a

zainstalowałem recovery CWM

zainstalowałem CM12 i Gapps 4.4.4 <--- to był błąd teraz to wiem..

 

Telefon nie chciał się włączyć, download mode nie działał, do recovery nie dało się wejść. DOSŁOWNIE NIC

Postanowiłem zrobić "Factory Hard Reset", telefon zatrzymał się w miejscu. I? Nic..

 

Recovery nie działa

System nie działa

download mode nie działa

 

Gdy próbuje go włączyć normalnie ładuje się i nic po za tym.. najpierw jest logo LG, następnie ekran się świeci i nic po za tym.

(Gdy go włączyłem *jak wyżej* i podłączyłem pod kompa, to wyskoczyło mi kilkanaście dyski do sformatowania)

 

Pytanie co mogę zrobić, aby go naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

a usb jtagiem nie szło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hah, ja dostałem od wuja zalany LG G2, teraz tylko sobie musze poszukać jakiś zmasakrowany i bedzie gites :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam podobny problem. Po instalacji na moim LG cyanogenmod 12.1 (po którejś próbie) straciłem możliwość uruchomienia trybu download. Na ekranie wyświetlają mi się komunikaty:

 

Error: boot certyficatipn verify

Secure booting Error!

Casue: boot certyfication verify

 

Cyanogen mod działa. Tryb recovery również. Nie mam tylko downloadmod.

 

Próbowałem tej sztuczki z ubuntu. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@grzeg0rz opisz dokładnie co się dzieje,

oraz upewnij się, czy:

wyłączasz usb modem w menadżerze urządzeń, czy masz sterowniki wszystkie, jaki masz system, oraz najlepiej daj SS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@grzeg0rz opisz dokładnie co się dzieje,

oraz upewnij się, czy:

wyłączasz usb modem w menadżerze urządzeń, czy masz sterowniki wszystkie, jaki masz system, oraz najlepiej daj SS

Na wyłączonym telefonie naciskam Vol+ i podpinam kabel usb. Pojawia się pierwszy ekran przed wejściem w tryb download na którym wyskakują komunikaty:

 

Error: boot certyfication verify

Secure booting Error!

Cause: boot certyfication verify

 

Następnie ekran ściemnia (nie wyłącza się). Flashtool daje komunikat, że urządzenie jest odłączone. Na telefonie mam obecnie CM 12.1 ale chciałem wrócić do androida od LG, gdyż nie mogę uruchomić na nim żadnych gappsów.

 

Co do sterowników to używałem różnych, ostatnio LG united mobile drive.

Na PC mam windows 7 Ultimate 64 bit.

 

Co do wyłączenia modemu usb to mnie zaintrygowałeś bo nie mam pojęcia o co chodzi ;). Mógłbyś nieco ten temat przybliżyć? O co dokładnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@grzeg0rz download mode, czyli volume down ;)

co do tego mdoemy, to klikasz prawy przycisk myszy na ikonie mojego komputera, wybierasz zarządzaj i tam w menadżerze urządzeń wyłączasz lg modem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam podobny problem. Po instalacji na moim LG cyanogenmod 12.1 (po którejś próbie) straciłem możliwość uruchomienia trybu download. Na ekranie wyświetlają mi się komunikaty:

 

Error: boot certyficatipn verify

Secure booting Error!

Casue: boot certyfication verify

 

Cyanogen mod działa. Tryb recovery również. Nie mam tylko downloadmod.

 

Próbowałem tej sztuczki z ubuntu. Niestety.

Jeżeli ktoś by miał podobny problem to niech poszuka "D802_PATCH_RETURN_KK_droidth.zip"

Kopiujemy na telefon, uruchamiamy recovery i instalujemy patch. Po restarcie download mod działa.

 

Dzięki wszystkim.

 

https://drive.google.com/file/d/0B_NmfDuhOUL9N19GUUt6WmRMX2c/view?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@KitLer

 

Ja już zamknę, bo nikt się nie udziela. Jak widzisz, że temat jest nieaktywny od co najmniej 3 dni i nikt się nie udziela to zamykaj takie tematy. 


Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności