Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2] Wygasanie ekranu przy janości powyżej 40%


Patryk Szkudlarek

Pytanie

No witam was, wybaczcie że mnie dawno nie było, ale obowiązki są wszędzie, ostatnio mam problemy ze swoim LG, wymieniałem ekran, bo upadł mi, zamówiłem nowy wyświetlacz, podłączyłem go, i działa, jasność działa bez problemu, musiałem poczekać 2 dni żeby taśma 3m przyszła, bo musiałem ten ekran przykleić, na chwilę przykleiłem taśmą izolacyjną rogi telefonu, tak, żeby taśmy się nie uszkodziły, gdy przyszła taśma zabrałem się za przyklejenie dotyku do korpusu, w między czasie miałem problemy, bo strasznie się nagrzewał jak miałem podłączoną baterie do płyty głównej, dwa dni później od przyklejenia zaczął mi wariować, nie mogę ustawić auto jasności, bo gaśnie mi na dworze, jak później zauważyłem, maksymalna wartość to 40%, przy 41% ekran gaśnie i dopiero jak się dobrze przyjży to widać, że coś jest, ale ekran po prostu nic nie podświetla, pytanie w czym sęk, że tak się dzieje ? Boje się robić hard reset'a, bo wartość jasności będzie powyżej 40%.Jeszcze chciałem dopisać, że gdy włączam telefon logo LG mignie sa dosłownie 1/4 sekundy znika, po chwili się diody załączają, dźwięk włączania jest i dopiero pod koniec bootanimacji pojawia się logo LG. CO jeszcze muszę wymienić, żeby działał prawidłowo ?


Nikt nie pomoze? :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności