Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Lenovo A850] Telefon wisi na logo Lenovo, nawet po wgraniu firmware


Justyna Jędruszczak

Pytanie

Próbowałem (założyłem konto przez gmaila koleżanki ;P) przywrócić ustawienia fabryczne ale pokasowalem wczesniej kilka aplikacji systemowych no i sie system wysypal (i tak nie byl stabilny za bardzo). Mialem CWM chinskiego i po omacku jakos przebrnalem do wrocenia ustawien fabrycznych tak ze tel sie wlaczyl. Zainstalowalem angielski CWM i z marszu chcialem zainstalowac nowy rom, niestety po odpaleniu CWM wystepowaly bledy odczytu sciezek (data, cache etc) ale nie patrzac na to chcialem zainstalowac nowy rom. No i niestety w polowie telefon sie zresetowal i tak za kazdym razem kiedy probowalem wgrac go od nowa. Telefon po wlaczeniu pokazuje tylko logo "LENOVO" a podpiety pod ladowarke nawet nie pokazuje ladowania. Telefon wykrywa pod kompem w META MODE ale juz FLASH TOOL go wcale nie widzi a probowalem na kilku wersjach... Moi drodzy, co robic ;/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wgrywałem custom roma na stockowego kernela jesli to pomoze. Teraz jak wciskam power+vol up to wchodzi w factory mode ktory wyglada tak samo jak meta mode z power+vol down tyle ze rozni sie napisem factory/meta. Czyli chinskie szlaczki a nizej ze jestem w danym "modzie" i ze jak chce wlaczyc tel to zeby, dluzej wcisnac power i ze sie niby wlaczy. Nic poza tym nie da sie zrobic. No i da sie wejsc do tego w ten ***** CWM, z ktorego roma nie moge zainstalowac ale plik gapps-jb-20130812-signed da sie zainstalowac niby normalnie


Temat do zamkniecia :D ft wykryl bez baterii xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności