Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L7 II p710] Jak ustawić najlepiej opcję wydajność w ustawieniach cyanogenmod


dre4merOn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Jak ustawić najlepiej opcję wydajność w ustawieniach cyanogenmod 11? Chodzi mi o to ,że wyszukałem info w internecie, że można zrobić tak żeby bateria trzymała dłużej. Czyli w opcjach wydajności w zarządcy ustawić powersave i zmienić częstotliwość na u mnie to 480. A teraz chciałbym to odwrócić. Nie mogę niestety ponieważ nie pamiętam co było domyślnie w zarządcy ustawione i jaką częstotliwość procesora ustawić? Czy mogę poprzez te ustawienia zoptymalizować Cyanogenmoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli w opcjach wydajności w zarządcy ustawić powersave i zmienić częstotliwość na u mnie to 480

 

Nie wiem czy jest tak do tej pory, ale powersave może spowodować zmniejszenie wydajności. Jeśli bardzo Ci zależy na baterii to zmniejsz maksymalną wartość i odznacz "zezwól na oczyszczanie pamięci z zasobów".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zależy mi na baterii ale jeszcze bardziej na ogólnym działaniu żeby nie lagowało i wszystko płynnie chodziło. Tak czy siak muszę ładować telefon codziennie. A ustawiłem tak: Aktualna częstotliwość 1008Mhz, Zarządca DanceDance Minimalna i Maksymalna częstotliwość obie ustawione na 1008Mhz Czy tak może być? I jeszcze pytanko o co chodzi z tym zarządcą co to jest tak w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC cpu skraca pojemnosc baterii, gdyż co z tego ze obniżycie mhz jak cpu dłuzej to bedzie mielił czyli wiecej zeźre nie tedy droga...  Wywal procesy w tle zbedne, tzn tegoogle i swoje opcjonalne tylko FB czy NK, potem zmiejsz podwietlenie matrycy na 30% a w budynku na 0%, kalibracja baterii MANUALNA tez moze pomóc ale jak stare ogniwo to może juz za późno na to... wyłacycz ekran blokady bo to proces który źre sporo, imho wifi czy 3g najwiecej źrą niestety baterii

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności