Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Tab 2 10] Instalation aborted, Status 7 CyanogenMod 11


cwanish

Pytanie

Dzień dobry.

Podczas instalacji cyanogenmod 11 na samsungu p5110 napotkałem problem, z którym nie mogę sobie poradzić:

 

"instalation aborted, Status 7"
 

Od tego czasu nie mogę wejść już w CWM, pozostało tylko DOWNLOAD MODE.

Moje pytanie: Można w tej sytuacji wgrać ROM poprzez program ODIN. Potrzebuje on romu w formacie .tar lub .tgz.
Skąd wziać taki ROM, skoro wszystkie dostępne do pobrania na stronie Cynogenmoda są w .zip?
Próbowałem konwertera online ale wtedy Odin przestaje działać.

Nie mogę już włączyć systemu Android (do tej pory był ten orginalny) ani CWM.

Siedzę nad tym już od wielu godzin. Dodam, że to nie jest moja pierwsza instalacja cyanogenmoda.

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zrób tak. Powróć do stocka za pomocą odina i rozpocznij całą procedurę instalacji od nowa :)

 

instalation aborted, Status 7 to błąd recovery gdyż jest nie właściwe wybrane do cyanogenmod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrób tak. Powróć do stocka za pomocą odina i rozpocznij całą procedurę instalacji od nowa :)

 

instalation aborted, Status 7 to błąd recovery gdyż jest nie właściwe wybrane do cyanogenmod

Dobrze, że jest taka możliwość.

Czy mógłbyś mi znaleźć dokładny link do stockowego romu?

Nie prosiłbym bez powodu ale naprawdę sporo szukałem jakiegokolwiek romu żeby tablet zadziałał i do tej pory nie znalazłem.

Aha, masz rację co do CWM - miałem zbyt starą wersję CWM. Próbowałem zainstalować w takim razie starszy CM 10 ale nie udało mi się przerobić .zip na .tar.md5. Przy instalacji wyskakiwały błędy.

Znajdziesz mi ROM w formacie odpowiednim dla ODINA?  Bardzo proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najczęściej z tego co wiem to trzeba uderzyć go kilka razy młotkiem i wtedy przestaje działać ten tryb :)


Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności